Taška pre notebook, pre zariadenia o veľkosti 16", materiál polyester, ochrana proti nárazom, madlo, farba šedá
Zľavový kupón
Jarný výpredaj
80,99 €
65,85 € bez DPH
Taška pre notebook
Port Designs Belize ECO Ergoview 16"
Pre veľkosť až: 16"
Materiál: Polyester
Počet priehradok: 2
Madlo
Ochrana proti nárazom
Rozmery (VxŠxH): 28,5 x 41,5 x 4 cm
Hmotnosť: 384 g
Farba: Sivá
Port Designs Belize ECO Ergoview 16"
Pre veľkosť až: 16"
Materiál: Polyester
Počet priehradok: 2
Madlo
Ochrana proti nárazom
Rozmery (VxŠxH): 28,5 x 41,5 x 4 cm
Hmotnosť: 384 g
Farba: Sivá
Všeobecné
| Typ prístroja | |
|---|---|
| Part Number | 110202 |
Vlastnosti
| Pre veľkosť až | 16,0 " . |
|---|---|
| Vystužený chrbát | Nie |
| Uchytenie na batožinu | Nie |
| Kapsa na tablet | Nie |
| Madlo | Áno |
| Kapsa na fľašu | Nie |
| Počet priehradiek | 2 |
| Cirkulácia vzduchu | Nie |
| Druh kábla |
Výbava
| Ramenný popruh | Nie |
|---|
Funkcie
| Ochrana proti nárazom | Áno |
|---|
Vzhľad a dizajn
| Materiál | Polyester |
|---|---|
| Prevedenie | Manažérska |
Rozmery a hmotnosť
| Výška | 28,50 cm |
|---|---|
| Šírka | 41,50 cm |
| Hĺbka | 4,00 cm |
| Hmotnosť | 384 g |
Farba
| Farba | Šedá |
|---|
Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.