- pre notebooky do 15,6"
- vypolstrovaná hlavná priehradka
- ochrana proti nárazom a poškriabaniu
- vonkajšie vrecko na zips na príslušenstvo
- odnímateľný ramenný popruh
- madlá na pohodlné prenášanie
- popruh na uchytenie na batožinu
- farba čierna
Zľavový kupón

Brašna na notebook Port Designs Hanoi 2 Clamshell 17,3"

Spoľahlivá ochrana pre váš notebook
Brašna Port Designs Hanoi 2 Clamshell je navrhnutá na bezpečné prenášanie notebooku s uhlopriečkou až 15,6". Vypolstrovaný hlavný priestor chráni zariadenie pred nárazmi, škrabancami aj bežným opotrebovaním pri každodennom používaní. Notebook tak zostane v bezpečí počas ciest do práce, školy aj na služobné stretnutia.

Praktické usporiadanie
Okrem hlavnej priehradky ponúka brašna aj vonkajšie vrecko na zips, kam pohodlne uložíte nabíjačku, myš, dokumenty alebo ďalšie drobné príslušenstvo. Vďaka premyslenému usporiadaniu budete mať všetky dôležité veci vždy prehľadne po ruke. Odnímateľný ramenný popruh umožňuje pohodlné nosenie cez rameno, zatiaľ čo pevné madlá uľahčujú prenášanie v ruke. Pri cestovaní oceníte aj praktický popruh na uchytenie k madlu kufra, ktorý zabezpečí stabilnú prepravu brašny na batožine.
| Typ prístroja | |
|---|---|
| Part Number | 105353 |
| Pre veľkosť až | 17,3 " . |
|---|---|
| Vystužený chrbát | Nie |
| Uchytenie na batožinu | Nie |
| Kapsa na tablet | Nie |
| Madlo | Áno |
| Kapsa na fľašu | Nie |
| Počet priehradiek | 2 |
| Cirkulácia vzduchu | Nie |
| Druh kábla |
| Ramenný popruh | Áno |
|---|
| Ochrana proti nárazom | Áno |
|---|
| Materiál | Polyester |
|---|---|
| Prevedenie | Manažérska |
| Výška | 33,00 cm |
|---|---|
| Šírka | 45,50 cm |
| Hĺbka | 7,00 cm |
| Hmotnosť | 405 g |
| Farba | Čierna |
|---|
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.