- trieda energetickej účinnosti A
- 7" LCD dotykový displej
- maximálna rýchlosť odstreďovania 1 000 ot/min
- kapacita prania 18 kg/sušenia 11 kg
- technológia Eco Bubble
- systém Flex Auto Dispense
- funkcia Auto Open Door
- aplikácia SmartThings
- invertorový motor
Odporúčané služby
Zľavový kupón
Ďalšie možnosti financovania

Práčka so sušičkou Samsung WD18DB8995BZT2

Kompaktný all-in-on dizajn
Práčka so sušičkou Samsung WD18DB8995BZT2 v luxusnom striebornom vyhotovení sa môže pochváliť 7" dotykovým LCD displejom, s ktorým bude starosť o váš šatník úplná hračka. Systém AI slúži ako intuitívne riadiace centrum s prehľadnými informáciami a ovládaním na displeji. Dvere z tvrdeného skla sú odolné voči rozbitiu a poškriabaniu. Pomocou funkcie Auto Open Door sa dvierka po skončení cyklu automaticky otvoria, aby sa dostala von horúca para. Spotrebič spadá do energetickej triedy A, takže sa o vašu bielizeň postará pri nižšej spotrebe energie. Kapacita bubna je 18 kg a sušička zvládne naraz usušiť až 11 kg bielizne.

Rýchla a šetrná starostlivosť o bielizeň
Práčka so sušičkou Samsung WD18DB8995BZT2 má k dispozícii bohatý výber programov na tú správnu starostlivosť. Technológia AI Eco Bubble sa postará o maximálnu čistotu bielizne aj pri nízkych teplotách. Vďaka nej sa prací prostriedok premení na aktívnu penu, aby mohol oveľa jednoduchšie preniknúť do hĺbky tkaniny a odstrániť nežiaduce nečistoty. Systém Flex Auto Dispense automaticky dávkuje pre každú várku bielizne optimálne množstvo pracieho prostriedku a aviváže. S cyklom Super Speed budete mať svoj outfit pripravený už za 98 minút. Sušenie s technológiou tepelného čerpadla sa rýchlo a šetrne o vaše oblečenie postará aj pri nízkych teplotách. Výkonný cyklus Steam Wash odstráni aj veľmi odolné škvrny a zažranú špinu na skutočne hĺbkové čistenie.

Inteligentné ovládanie na smart životný štýl
Pomocou inteligentního ovládania sa práčka so sušičkou Samsung WD18DB8995BZT2 úplne dokonale prispôsobí vašim požiadavkám a zvykom. Prelomová inovácia v ovládaní využíva umelú inteligenciu AI Control, ktorá si pomocou senzorov pamätá vaše pracie návyky a potom k nim na mieru upravuje parametre prania, navrhuje pracie cykly a zobrazuje aktuálne informácie. Bezplatná aplikácia SmartThings poskytne množstvo užitočných rád ohľadom cyklov, plánovania, tiež pomôže riešiť vzniknuté problémy a automaticky vyberá ideálny sušiaci program. V režime SmartThings AI Energy si ľahko skontrolujete spotrebu energie na jej inteligentnú úsporu.

Odolný a spoľahlivý pohon
Práčka so sušičkou Samsung WD18DB8995BZT2 má vo svojom vnútri ukrytý najnovší digitálny invertorový motor, ktorý na prácu využíva silné magnety. Vďaka tomu sa motor oveľa pomalšie opotrebováva, vykazuje vysokú spoľahlivosť a odolnosť všetkých svojich súčastí, má oveľa tichší chod, je menej náročný na spotrebu elektrickej energie, ale zároveň vyvíja oveľa vyšší výkon ako univerzálne motory.
| Funkcia AI | Áno |
|---|---|
| Typ prístroja | Práčka so sušičkou |
| Program jemná bielizeň | Áno |
|---|---|
| Parný program | Áno |
| Čas trvania programu ECO | 4:00 |
| Čas programu prania | 4:00 |
| Čas programu so sušením | 8:43 |
| Smart | Áno |
|---|---|
| Emisná trieda hluku | A |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Plnenie | Spredu plnená |
| Náplň prania | 18,0 kg |
| Otáčky | 1000 ot/min |
| Možnosť umiestnenia | Voľne stojaca |
| Náplň sušenia | 11,0 kg |
| Displej | LCD |
|---|---|
| Aquastop | Nie |
| Špeciálne funkcie | AI PRANÍ A AI SUŠENÍ |
|---|---|
| Odložený štart/koniec | Áno |
| Množstevná automatika | Áno |
| Signalizácia priebehu prania | LCD displej |
| Kompatibilita | Smartthings |
| Český ovládací panel | Nie |
| Automatické dávkovanie | Áno |
| Komunikácia | Wi-Fi |
|---|
| Energetická trieda | A |
|---|---|
| Spotreba 100 cyklov pranie | 43 kWh |
| Spotreba vody | 68 l |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 229 kWh |
| Spotreba energie | 229,00 kWh |
| Výška | 111,00 cm |
|---|---|
| Šírka | 68,60 cm |
| Hĺbka | 87,50 cm |
| Hmotnosť | 147,0 kg |
| Výška balenia | 1250,00 mm |
|---|---|
| Šírka balenia | 686,00 mm |
| Hĺbka balenia | 875,00 mm |
| Hmotnosť balenia | 152000,00 g |
| Farba | Strieborná |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.