- kapacita prania 9 kg bielizne
- kapacita sušenia 6 kg bielizne
- technológia EcoBubble
- inteligentná úspora energie s AI Energy
- výkonný invertorový motor
- energetická trieda D
- maximálna rýchlosť odstreďovania 1 400 ot./min
- zabudované Wi-Fi pripojenie
- ovládanie aj na diaľku s aplikáciou SmartThings
Práčka so sušičkou Samsung, energetická trieda A/D, kapacita prania/sušenia 9/6kg, otáčky 1 400 ot/min, LED displej, aktívna pena AI EcoBubble, AI Energy
Odporúčané služby
Ďalšie možnosti financovania

Práčka so sušičkou Samsung WD90DG5B15BELE

Kapacita na prádlo aj pre veľkú rodinu
Hľadáte práčku a sušičku, ktoré sú nadupané modernými funkciami a zaistia efektívnu starostlivosť o bielizeň aj v početnejšej rodine? Práčka so sušičkou Samsung WD90DG5B15BELE vám ponúkne oba tieto praktické spotrebiče v jednom, vďaka čomu ušetríte miesto pre iné vybavenie. Na prvý pohľad zaujme štýlovým bielym designom, ktorý skvele zapadne do každej modernej domácnosti. Ponúka kapacitu prania na 9 kg bielizne a sušenie 6 kg. Je vybavená invertorovým motorom, ktorý vyniká výkonným a zároveň tichým chodom a dlhou životnosťou. Spotrebič sa radí do energetickej triedy D. Hlučnosť pri odstreďovaní dosahuje 72 dB.

Hygienicky čisté a svieže prádlo
Môžete sa tešiť na programy, ako je bavlna, Eco 40 – 60, Zmiešané, Drum Clean a ďalšie. Pokiaľ budete chcieť naozaj hygienicky čistú bielizeň, príde vám vhod cyklus Hygiene Steam, ktorý využíva paru, ktorá sa dostane do každého kúsku oblečenia, kde odstraňuje nečistoty a 99,9 % baktérií či alergénov. Potrebujú vaše odevy alebo posteľnú bielizeň len zbaviť zápachu a celkovo osviežiť? O to sa v práčke so sušičkou Samsung WD90DG5B15BELE postará technológia Air Wash, ktorá nepríjemné pachy odstraňuje superhorúcim vzduchom bez toho, aby ste bielizeň museli prať, vyvárať či používať prací prostriedok. Skvelý je aj cyklus Less Microfiber, ktorý zaistí, aby sa z tkanín uvoľňovalo menej mikroplastov, ktoré sa dostávajú do odpadovej vody.

Moderné technológie a vychytávky
Chytré a šetrné pranie zaistí u práčky so sušičkou Samsung WD90DG5B15BELE technológia AI EcoBubble, ktorá v bubne vytvára bubliny, vďaka čomu odstraňuje viac nečistôt, a to aj v studenej vode. S veľmi znečistenou bielizňou si potom poradí funkcia Bubble Soak, ktorá pomáha odstrániť aj tie najodolnejšie škvrny, napríklad od krvi, čaju, vína či trávy. Vďaka namáčaniu v aktívnych bublinkách sa špina z látky lepšie uvoľní, čím dochádza k intenzívnemu čisteniu. Výhodou je aj samočistiaca zásuvka Stay Clean, z ktorej nebudete musieť vymývať zvyšky pracieho prostriedku vďaka jej oplachovaciemu systému. Navyše sa môžete spoľahnúť na čistotu bubna, o ktorý sa postará cyklus Drum Clean. A ak máte doma deti, príde vhod detská poistka.

S aplikáciou SmartThings ušetríte
Nastavenie práčky so sušičkou Samsung WD90DG5B15BELE je ľahké. K dispozícii budete klasický otočný gombík a prehľadný displej. Navyše má zabudované Wi-Fi pripojenie, a tak ju môžete ovládať aj na diaľku prostredníctvom aplikácie SmartThings vo svojom mobilnom telefóne. Získate tak prístup k ďalším praktickým funkciám a svojej bielizni doprajete starostlivosť presne na mieru, a to napríklad s funkciou Clothing Care (dostupné na zariadeniach so systémom Android iOS). Vďaka režimu SmartThings AI Energy navyše môžete efektívne sledovať spotrebu práčky v reálnom čase a porovnávať ju s predchádzajúcim mesiacom.
Potrebujete poradiť ako vybrať práčku so sušičkou?
Kombinácia práčky a sušičky je ideálnym riešením pre ľudí, ktorí pre samostatnú sušičku a práčku nemajú dostatok miesta. V našom článku sme pre vás zhrnuli všetky dôvody, prečo si vybrať práčku so sušičkou a parametre, ktoré sledovať pri jej výbere.
Technické špecifikácie
Otáčky 1400 ot/min
Kapacita prania/sušenia 9kg/6kg
Energetická trieda prania"A"/sušenie"D"
AI Energy - umelá inteligencia ušetrí a uľahčí ovládanie
Aktívna pena AI EcoBubble - vyperie perfektne aj pri nižších teplotách
Tichý invertorový motor
Biela s čiernymi dvierkami a čiernym panelom
Rozmery
Hĺbka 60 cm
Šírka 60 cm
Výška 85 cm
| Typ prístroja | Práčka so sušičkou |
|---|
| Program jemná bielizeň | Áno |
|---|---|
| Parný program | Áno |
| Program ľahké žehlenie | Áno |
| Čas trvania programu ECO | 3:48 |
| Čas programu prania | 3:48 |
| Čas programu so sušením | 7:32 |
| Smart | Áno |
|---|---|
| Retro | Nie |
| Emisná trieda hluku | A |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť odstreďovania | 72 dB(A) |
| Náplň prania | 9,0 kg |
| Otáčky | 1400 ot/min |
| Možnosť umiestnenia | Voľne stojaca |
| Náplň sušenia | 6,0 kg |
| Displej | Áno |
|---|
| Špeciálne funkcie | AIR WASH, PRANÍ POMOCÍ BUBLINE |
|---|---|
| Odložený štart/koniec | Áno |
| Množstevná automatika | Áno |
| Signalizácia priebehu prania | LED displej |
| Český ovládací panel | Nie |
| Automatické dávkovanie | Nie |
| Energetická trieda | D |
|---|---|
| Spotreba 100 cyklov pranie | 44 kWh |
| Spotreba vody | 50 l |
| Výška | 85,00 cm |
|---|---|
| Šírka | 60,00 cm |
| Hĺbka | 60,00 cm |
| Hmotnosť | 74,0 kg |
| Výška balenia | 850,00 mm |
|---|---|
| Šírka balenia | 670,00 mm |
| Hĺbka balenia | 688,00 mm |
| Hmotnosť balenia | 76000,00 g |
| Farba | Biela |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.
