Doprava

Zakúpili ste si u nás tovar a nie je vo vašich silách dopraviť ho bezpečne domov? Nevadí, v PLANEO vám radi pomôžeme

Zakúpili ste si u nás tovar a nie je vo vašich silách dopraviť ho bezpečne domov? Nevadí, v PLANEO vám radi pomôžeme! Váš nový spotrebič vám dovezieme kamkoľvek na Slovensku. Stačí si vybrať jeden z nižšie uvedených spôsobov dopravy a my sa už postaráme o zvyšok.

*INŠTALÁCIOU SPOTREBIČA SA ROZUMIE: pripojenie voľne stojaceho spotrebiča k vopred pripraveným prívodom elektrickej energie, prívodu vody,  prívodu odpadu, anténnemu rozvodu a podobne / vycentrovanie spotrebiča / uvedenie TV do prevádzky vrátane spustenia automatického ladenia a montáže na základný stojan

INFORMÁCIA k odvozu starého spotrebiča určeného na ekologickú likvidáciu: spotrebič musí byť demontovaný a odpojený od všetkých sietí, zbavený nečistôt a vody a pripravený pri prvé dvere.
 

 

1. NÁKUP V PREDAJNIACH PLANEO

Ak si zakúpite tovar v ktorejkoľvek predajni PLANEO na Slovensku, nepotrebujete rozmýšľať nad tým, ako ho dostanete domov. Nechajte to na profesionálov a vyberte si Dopravu PREMIUM alebo Standard, prípadne iba odvoz starého spotrebiča na ekologickú likvidáciu. Doprava Standard je „klasika“ - po prvé dvere, pri Doprave PREMIUM vám veľkú bielu techniku či televízor aj nainštalujeme a spolu so starým spotrebičom odvezieme aj všetky obalové materiály z toho nového. Nech sa páči, vyberte si Váš spôsob dopravy v tabuľke vyššie.

 

2. NÁKUP CEZ planeo.sk

Tak pohodlne, ako si kúpite nový spotrebič, objednáte si aj jeho dopravu. Buď to bude PREMIUM s kompletnými službami od vynesenia cez inštaláciu až po odvoz obalov a starého spotrebiča, alebo Standard, keď vám stačí vynesenie k prvým dverám. Nech sa páči, vyberte si Váš spôsob dopravy v tabuľke vyššie.

Pri doprave Standard Vám doručíme Váš tovar nasledovne: ak je váš objednaný výrobok skladom a objednávku spravíte do 14:00 hod, doma ho máte už na druhý pracovný deň. Pri objednávke po 14-tej hodine príde váš nový spotrebič obvykle do dvoch pracovných dní.
Pri doprave PREMIUM bude na vašu adresu tovar doručený do 3 až 6 pracovných dní (táto lehota môže byť ovplyvnená dohodnutím termínu medzi logistickým tímom PLANEO a zákazníkom).
 

 

 

3. NÁŠ TIP - DOPRAVA PREMIUM

 
Naozaj sa chcete domov ťahať s ťažkými spotrebičmi a veľkými krabicami, keď to za vás môžu spraviť iní? Je pohodlnejšie počkať si na svoj nový spotrebič doma v čase, kedy vám to vyhovuje. Môžete tak sledovať, ako vám šikovní chlapíci spotrebič prinesú, vybalia, nainštalujú a ešte vás zbavia aj toho starého. Teda spotrebiča, samozrejme :) Tisícky našich zákazníkov už vedia, že naša DOPRAVA PREMIUM je naozaj bezstarostná.

 

 

Viac informácií a konkrétne špecifikácie Dopravy PREMIUM, nájdete TU.

 

4. OSOBNÝ ODBER

  • v prípade, že vám viac vyhovuje vyzdvihnutie  v predajni, výrobok si môžete prevziať v ktorejkoľvek z 55 predajní PLANEO na Slovensku,
  • ak je vami vybraný výrobok skladom a pošlete objednávku v niektorý z pracovných dní do 14:00 hod., doručíme vám objednávku, ktorú si budete môcť vyzdvihnúť, a to obvykle nasledujúci pracovný deň od jej prijatia, o ktorom  vás budeme informovať,
  • ak je vami vybraný výrobok skladom a pošlete objednávku v niektorý z pracovných dní po 14:00 hod., doručíme vám objednávku, ktorú si budete môcť vyzdvihnúť, a to obvykle do dvoch pracovných dní od jej prijatia, o ktorom vás budeme informovať,
  • prostredníctvom e-mailu vás vyzveme na osobný odber hneď po tom, ako bude výrobok zabalený a pripravený na vyzdvihnutie.
  • Tovar pripravený pre osobný odber na predajni je potrebné si prevziať do 7 kalendárnych dní.

 

5. OSTATNÉ USTANOVENIA

  • Údaje týkajúce sa doby doručenia objednaného výrobku pri jednotlivých spôsoboch dopravy a dodania zákazníkovi sa vzťahujú len na tovar so statusom dostupnosti ,,skladom“.
  • Pokiaľ je tovar v sklade u dodávateľa, termín dodania je zobrazený v rámci informačnej ikony v časti „detail produktu“, resp. je uvedený v e-maile s potvrdením vašej objednávky.
  • Uvedené ceny jednotlivých služieb dopravy a dodania tovaru môžu byť počas marketingových akcií nižšie alebo rovné nule.
  • Tovar doručujeme len v rámci územia Slovenskej republiky.