+421 2 2129 6900
Prihlásiť sa na odber noviniek

Splátkový predaj

Radi by ste si zakúpili spotrebič, ktorý spĺňa všetky Vaše predstavy, avšak výdavky rôzneho druhu zaťažujúce Váš rodinný rozpočet Vám to v danom okamihu nedovolia? 

S nami to nie je žiadny problém. V PLANEO Elektro kamenných predajniach sme totiž pre Vás pripravili jednoduché riešenie, akým je nákup na splátky cez splátkové spoločnosti. Či už máte záujem o drahší výrobok, alebo sa Vám páči výrobok v nižšej, prípadne strednej cenovej triede, v PLANEO Elektro Vám ušijeme splátky na mieru tak, ako Vám to bude v danom momente najviac vyhovovať. Výrobky z rôznych kategórií ako napríklad audio-video, IT & počítače, mobilné telefóny & tablety, veľká & malá biela technika, či výrobky zo sveta záhrady a domácej dielne si viete pohodlne zakúpiť prostredníctvom splátkových produktov renomovaných splátkových správcovských spoločností a to priamo v ktorejkoľvek z našich predajní PLANEO Elektro na Slovensku. Presvedčte sa sami a navštívte ktorúkoľvek z našich predajní, v ktorej sa náš pracovný personál o všetko rád postará. Alebo neváhajte a nakupujte z pohodlia svojho domova, bezproblémovo a jednoducho na splátky.     

ON-LINE NÁKUP NA SPLÁTKY

V PLANEO Elektro sa neustále snažíme zdokonaľovať interné procesy tak, aby sme sa čo najviac priblížili potrebám našich zákazníkov. Ako sme už spomenuli, pri nákupe na splátky v ktorejkoľvek z našich kamenných predajní Vám ochotne pomôže náš pracovný personál. Ako však nakupovať na splátky prostredníctvom našej webovej stránky? 
Online nákup cez planeo.sk predstavuje vo všeobecnosti unifikovaný proces, ktorý spĺňa všetky štandardné kritéria a ktoré pozná takmer každý z nás. Keď si vyberiete produkt, o ktorý máte záujem, vložíte ho jednoducho do virtuálneho nákupného košíka, prejdete k dokončeniu objednávky a vyplníte všetky náležité informácie, ako napríklad spôsob doručenia tovaru, osobné údaje a iné, pričom stránka Vás následne presmeruje k poslednému kroku vybavenia objednávky. Týmto krokom je určenie spôsobu nákupu Vami zvoleného výrobku, pričom jednou z možností je práve nákup na splátky cez splátkovú spoločnosť. Ak máte záujem o spomínaný nákup na splátky, je veľmi dôležité, aby ste:   

  • sa uistili, že spĺňate všetky kritériá podmieňujúce získanie samotného úveru (kritériá nájdete nižšie v zozname), 
  • si v procese dokončenia on-line objednávky zvolili práve spomínanú možnosť platby na splátky, 
  • si pri samotnom dokončení on-line objednávky zvolili typ úveru, ktorý Vám najviac vyhovuje, 
  • na základe zvoleného typu úveru potvrdili a dokončili samotnú objednávku. 

Ešte pred samotným dokončením sa Vám v prehľadnej vizuálnej zostave zobrazia detaily o výške Vašej splátky, cene úveru, ako aj úrokovej sadzbe. A aby ste vedeli presne, ako splátkový produkt funguje v reálnej situácii, stránka Vám ponúkne aj tzv. úverovú kalkulačku, vďaka ktorej získate na konkrétnom príklade dokonalý prehľad o celkovej čiastke, ktorú zaplatíte počas celej doby platnosti. Po virtuálnom odsúhlasení si samotnej výšky splátky, ako aj splátkového produktu, Vás v poslednom kroku po odoslaní objednávky presmerujeme na zabezpečenú žiadosť o poskytnutí úveru na stránku splátkovej správcovskej spoločnosti. Na tejto webovej stránke vyplníte krátky formulár s Vašimi osobnými údajmi (meno, priezvisko, rodné číslo a iné požadované údaje) a po odoslaní počkáte na potvrdzujúci email schvaľujúci úver ako aj samotný nákup na splátky. 

PODMIENKY PRE NÁKUP NA SPLÁTKY

Na to, aby ste mohli pohodlne nakupovať na splátky, či už prostredníctvom našej stránky planeo.sk alebo za pomoci nášho kvalifikovaného pracovného personálu v ktorejkoľvek predajni PLANEO Elektro na celom území Slovenskej republiky, je potrebné aby ste splnili všetky podmienky. Vo všeobecnosti však treba mať na pamäti najmä tieto hlavné body pre získanie úveru, sú nimi: 

  • trvalý pobyt na území Slovenskej republiky, 
  • v deň podania žiadosti o úver ste dovŕšili vek 18 – 75 rokov, 
  • v čase splatenia celej výšky pôžičky nie ste starší viac ako 75 rokov, 
  • máte jeden z nižšie uvedených štatútov:

           - zamestnanec, pričom preukážete trvalý príjem zo závislej činnosti (zo zamestnania), 
           - SZČO a preukážete existenciu oprávnenia na podnikanie na území Slovenskej republiky v súvisle trvajúcom období minimálne 12 mesiacov
           - dôchodca, pričom preukážete príjem na základe potvrdenia o poberaní jedného z nasledujúcich typov dôchodku - starobný, invalidný alebo výsluhový. 

V prípade ak spĺňate všetky vyššie uvedené podmienky, je nutné aby ste nezabudli aj na doklady, ktoré potrebujete doložiť k úspešnému schváleniu samotného úveru. Sú nimi:

  • doklad totožnosti žiadateľa o úver (fotokópia občianskeho preukazu), 
  • doklad o pravidelnom príjme, pričom typ dokladu závisí od štatútu samotného žiadateľa, to znamená:

           - zamestnanec predloží výpis z bankového účtu, na ktorý mu je pripisovaný pravidelný príjem, 
           - dôchodca predloží aktuálny výmer svojho dôchodku alebo predloží výpis z bankového účtu, na ktorý má pravidelne preukazovaný dôchodok, 
           - SZČO predloží aktuálne daňové priznanie, potvrdenie o jeho podaní, ako aj výpis z bankového účtu slúžiaceho na podnikateľské účely SZČO. 

Tak čo myslíte? Nakupovanie na splátky je naozaj jednoduché. Objednajte si tovar už dnes, nakupujte na splátky a my sa postaráme o všetko ostatné.

Spoločnosť FAST PLUS, spol. s r.o. so sídlom Na pántoch 18, 831 06 Bratislava, je zapísaná ako samostatný finančný agent v registri finančných agentov a finančných poradcov, v podregistri poistenia alebo zaistenia pod registračným číslom 135025 a je oprávnená vykonávať finančné sprostredkovanie od 10.2.2011.
Komplexné informácie o finančnom sprostredkovaní nájdete tu.