- 43" obrazovka s LED panelom
- 4K rozlíšenie
- technológia Dynamic Color Enhancement
- procesor AiPQ
- rad AI funkcií
- Dolby Audio
- operačný systém Google TV
- Google Cast
Odporúčané služby
Ďalšie možnosti financovania

LED televízor TCL 43P6K

Farby v novom svetle
Televízor TCL 43P6K s 43" obrazovkou si skrátka zamilujte. Je vybavený technológiou Dynamic Color Enhancement, ktorá zvýrazňuje farby. Tešiť sa tak môžete na sýte, živé odtiene. Výsledkom je neuveriteľne realistický a živý obraz. S rozlíšením 4K bude každé sledovanie filmov alebo seriálov výborným zážitkom. HVA panel zvýrazní kontrast a nemusíte sa s ním báť otravných odleskov svetla. Metalický dizajn bez rámčeka spája štíhlu eleganciu s pohlcujúcim zážitkom. Jeho štíhly profil dodáva nádych sofistikovanosti. Je čas zažiť eleganciu a inovácie.

Umelá inteligencia vymazlí obraz
Procesor AiPQ od TCL využíva sadu pokročilých algoritmov na ladenie obrazu. Dokáže inteligentne analyzovať obsah a prispôsobiť zobrazenie na úrovni jednotlivých pixelov na maximálnu kvalitu sledovania. Ai Contrast analyzuje jas každej časti obrazu a zohľadňuje svetelné podmienky v miestnosti. Technológia Ai Colours rozpozná farby v scéne, vykoná ich dynamickú kalibráciu a zachováva prirodzené odtiene pleti. Vďaka tomu budú živšie. S Ai Clarity bude aj obraz s nižším rozlíšením vyzerať ostro a detailne.

Kino u vás doma
Obraz ešte vyladí niekoľko HDR funkcií – HDR 10 alebo HLG. Ich spojenie povedie k dokonalým a ostrým detailom, obohateným farbám a hlbokému kontrastu. Spoločne s priestorovým zvukom Dolby Audio vám tak televízor TCL 43P6K sprostredkuje dokonalý kinozážitok. Zariadenie navyše eliminuje rušenie od okolitého osvetlenia. Zaisťuje tak čistejšie a detailnejšie zobrazenie v špičkovej kvalite. Televízor navyše chráni váš zrak vďaka technológiám ako nízka hladina modrého svetla, optimalizácia prirodzeného osvetlenia, potlačenie blikania a kompenzácia pohybu. Stačí sa pohodlne usadiť a užiť si sledovanie.

Nekonečné možnosti zábavy
O hodiny zábavy sa postará operačný systém Google TV. S ním sa ľahko dostanete ku katalógu Oneplay, Netflixu, Disney+ alebo Max. Navyše môžete televízor ovládať hlasom. A to vrátane prehliadania internetu – môžete sa opýtať napríklad na predpoveď počasia alebo výsledky posledného futbalového zápasu. Google Cast je funkcia, ktorá vám umožní streamovať obľúbenú hudbu z vášho telefónu, tabletu alebo laptopu priamo do televízora. A hráči k nemu jednoducho pripoja aj svoju hernú konzolu vďaka HDMI 2.1.
| Typ prístroja | LED televízor |
|---|---|
| Modelový rok | 2025 |
| Uhlopriečka v palcoch/cm | 43 " / 108 cm |
|---|---|
| Uhlopriečka v palcoch | 43,0 " . |
| Uhlopriečka v cm | 108,00 cm |
| Frekvencia | 60 Hz |
|---|---|
| Vysoké rozlíšenie | 4K - UHD 3840 × 2160 |
| Kvalita obrazu | HDR10, HLG |
| LED podsvietenie | Direct LED |
| Typ obrazovky | LED |
| Obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Stojan | Bočné nohy |
|---|
| Satelitný tuner (DVB-S) | DVB-S2 |
|---|---|
| Duálny tuner | Nie |
| TV tunery | DVBT2-HEVC/C/S2 |
| Tuner pozemnej TV (DVB-T) | DVBT2-HEVC |
| Tuner káblovej TV (DVB-C) | DVB-C |
| CI slot | Áno |
|---|---|
| EKO senzor | Nie |
| Smart TV | Áno |
| Operačný systém | Google TV |
|---|---|
| Aplikácie | Kuki, iVysílání, Skylink Live TV, Oktagon.TV, YouTube Kids, Magio TV, Seznam TV, Skylink, FilmBox, TikTok, Red Bull, UEFA TV, Google Play, Facebook, Kodi, VLC, EUROSPORT Player, NFL , Skype, Canal +, YouTube, Netflix, Prime Video, Disney Plus, HBO Max, Rakuten TV, Lepšie.TV, Oneplay (pouze pro CZ), Sledovanie.tv, Apple TV, Prima +, SkyShowtime, Antik TV, Telly, Spotify, Magenta TV, Twitch |
| Konektory | HDMI, USB, RJ-45 |
|---|
| Špeciálne funkcie | Sledování TV na 6 měsíců zdarma |
|---|---|
| Časovač vypnutia | Áno |
| DLNA | Áno |
| Obraz v obraze (PIP) | Nie |
| Prehráva z USB | Video/Foto/MP3 |
| Záznam TV vysielania na USB | Nie |
| Ďalšie funkcie | Skylink Fast Scan, Filter modrého svetla |
| SPDIF | Áno |
| HBBTV | Áno |
| Počet HDMI | 3 |
|---|---|
| Pripojenie slúchadiel | Nie |
| Wi-Fi | Integrované |
| USB | Áno |
| VGA | Nie |
| Ethernet (LAN) | Áno |
| Energetická trieda HDR | G |
|---|---|
| Spotreba energie/1000h HDR | 72 kWh |
| Spotreba energie/1000h SDR | 45 kWh |
| Energetická trieda | F |
| Herné funkcie | Game mode, VRR, Auto Game Mode (ALLM), Game bar, Nvidia Gforce |
|---|
| Systém reproduktorov | 2.0 |
|---|---|
| Výkon reproduktorov | 20 W |
| Výška | 60,50 cm |
|---|---|
| Šírka | 95,70 cm |
| Hĺbka | 18,50 cm |
| Rozmery (VxŠxH) | 60,5 x 95,7 x 18,5 cm |
| Rozmery bez podstavca (VxŠxH) | 55,8 x 95,7 x 5,5 cm |
| Hmotnosť | 5,6 kg |
| VESA uchytenie | 200 × 200 |
| Výška balenia | 646,00 mm |
|---|---|
| Šírka balenia | 1075,00 mm |
| Hĺbka balenia | 115,00 mm |
| Hmotnosť balenia | 8000,00 g |
| Farba | Titanová |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.