Remoska

V roku 1957 v Kostelci nad Černými lesy začala výroba elektrickej nádoby na pečenie, ktorá je zo zhora vyhrievaná vykurovacou špirálou vo veku. Tento výrobok si čoskoro našiel veľkú obľubu v slovenských domácnostiach pre svoju univerzálnosť prípravy všetkých druhov jedál, dlhú životnosť a nenáročnú obsluhu a údržbu.

Už v roku 2001 sa zásluhou Lady Mileny objavuje na trhu vo Veľkej Británii a v tom istom roku je tam REMOSKA® ocenená cenou prestížneho časopisu "Good Housekeeping", ktorý hodnotí nové výrobky na anglickom trhu. Spoločnosť REMOSKA s.r.o. zdvojnásobuje svoju doterajšiu výrobu. Na základe úspechu vo Veľkej Británii sa objavuje záujem o výrobok aj v ďalších krajinách sveta.

V minulom roku export spoločnosti Remoska s.r.o. predstavoval asi 50% celkovej ročnej výroby, prevažne do Veľkej Británie.

www.remoska.sk

Kategórie a produkty značky Remoska

Produkty značky Remoska

Máte vybrané:
REMOSKA
Remoska  
REMOSKA TRIA BLACK
Výpredaj
- 41 %

Hrniec na pečenie Remoska Tria, multifunkčné kuchynské zariadenie, ktoré vďaka trom rôznym vekam robí z jedného hrnca tri rôzne kuchynské spotrebiče.

139,00 €
Bežná cena: 239,00 €
Centrálny sklad 0 ks
Remoska  
REMOSKA R32 F PRIMA 4l S PRŮZOREM
- 25 %

Nová verzia klasickej elektrickej misy Remoska Prima P32F 4L Glass s objemom 4L sa skladá z troch častí. Dolná časť veka je z hliníka a je potiahnutá nepriľnavým povrchom Teflon Classic. Horná časť je z...

119,00 € Kúpiť
Bežná cena: 159,00 €
Centrálny sklad 0 ks
Remoska  
REMOSKA P31F/01 2l PRIMA GLASS
- 24 %

Nová verzia klasickej elektrickej misy Remoska Prima P31F 2L s objemom 2L sa skladá z troch častí. Dolná časť veka je z hliníka a je potiahnutá nepriľnavým povrchom Teflon Classic. Horná časť je z nerezového...

109,00 € Kúpiť
Bežná cena: 145,00 €
Centrálny sklad 0 ks