CoocaZoo

Produkty nemeckej značky Coocazoo sú unikátnou kombináciou komfortu a ergonómie s výrazným moderným dizajnom. Vzhľadom na použitie vysoko kvalitných materiálov, ergonomické prevedenie a veľmi prepracovanú funkčnosť s množstvom odkladacieho priestoru je dokonalým spoločníkom pre každodenné použitie a to ako v škole, tak aj vo voľnom čase.

Všetky tašky a batohy sú vyrobené len z kvalitných materiálov a kladie sa veľký dôraz na prvotriedne spracovanie. Preto napríklad použitý reflexný materiál je z firmy ORALITE®, jedného z vedúcich svetových výrobcov na reflexné materiáli a tak isto použité zipsy sú výhradne od absolútneho lídra v tejto oblasti značky YKK.

Aby bolo možné zaručiť bezchybnú kvalitu, výrobky Coocazoo sú pravidelne testované v špecializovanom laboratóriu na záťaž, mechanické pôsobenie, svetlo stálosť, škodlivé látky a ergonómiu.

Zároveň batohy Coocazoo boli podrobené prísnymi kritériami skúšok, ktoré boli vytvorené nezávislými lekárskymi / terapeutickými odborníkmi z rôznych odborov na podporou správneho vývoja chrbtice u detí. Vzhľadom na to že batohy Coocazoo úspešne prešli touto náročnou testovacou procedúrou a získali prestížne ocenenie kampane pre zdravší chrbát - Aktion Gesunder Rücken e.V. (AGR). Uvedenú kampaň zastrešuje pracovná skupina spolkovej vlády Nemecka, nezávislé združenia lekárov, učiteľov a rodičov.

Kategórie a produkty značky CoocaZoo

Produkty značky CoocaZoo

Máte vybrané:
COOCAZOO
Školská aktovka  
COOCAZOO CarryLarry2, Bartik
- 27 %

Školský ruksak Coocazoo CarryLarry2, Bartik, 900 g, pre deti od 3. triedy ZŠ

59,99 € Kúpiť
Bežná cena: 82,90 €

Centrálny sklad 1 ks

Školská aktovka  
COOCAZOO e-ScaleRale AGR
- 24 %

Školský ruksak Coocazoo e-ScaleRale s elektronicky nastaviteľným bed. popruhom, AGR certifikát

119,99 € Kúpiť
Bežná cena: 159,00 €

Centrálny sklad 1 ks

Školská aktovka  

Školský ruksak Coocazoo Rayday, Zebra Stripe Blue, pre deti od 2. triedy ZŠ,

89,90 € Kúpiť
Bežná cena: 95,90 €

Centrálny sklad 1 ks

Školská aktovka  
COOCAZOO ScaleRale, Tropical Blue
- 17 %

Školský ruksak coocazoo ScaleRale, Tropical Blue, certifikát AGR, pre deti od 3 triedy ZŠ

89,90 € Kúpiť
Bežná cena: 109,00 €

Centrálny sklad 1 ks