Steba

Nemecká firma založená v r. 1919, s dlhou tradíciou a skúseností, špecializovaná na výrobu moderných, vysokokvalitných a spoľahlivých domácich spotrebičov.

Na nových výrobných linkách, pod striktné kontrolou kvality, sa vyrába ucelený a žiadaný sortiment elektrospotrebičov. Tie sú pre svoj vkusný dizajn, použitý špičkový materiál a starostlivé spracovanie obľúbené u zákazníkov nielen v západných krajinách Európskej únie a Švajčiarsku, ale stále viac aj v Poľsku, Maďarsku a na Ukrajine. Tu nechýbajú v špecializovaných obchodoch ani v najdôležitejších reťazcoch predávajúcich elektro.

Značka STEBA sa tak stáva synonymom kvalitných výrobkov žiadaných zákazníkmi, ktorí v rastúcej miere dávajú prednosť kvalitne a trvalé hodnote pred čisto konzumnými výrobkami.

steba.cz

Kategórie a produkty značky Steba

Produkty značky Steba

Máte vybrané:
STEBA
Palacinkovač  

Palacinkovač CR 32, palacinkovač na prípravu pravých francúzskych palaciniek o priemere 32 cm, povrchové prevedenie bielo / čierny plast, príkon 1200 W

53,99 € Kúpiť
Bežná cena: 54,90 €

Centrálny sklad 1 ks

Príslušenstvo do kuchyne  

Sáčky do vakuovačky, rozmer 28x40cm, balenie 50 ks, 3D štruktúra, potraviny sú uchované čerstvé až 5 krát dlhší čas ako pri použití bežných mikroténových sáčkov

26,99 € Kúpiť
Centrálny sklad 0 ks