Realme

Realme je technologická značka oficiálne založená 28. augusta 2018 spoločnosťou Sky Li. Snahou spoločnosti Realme je poskytovať výrobkom komplexné vynikajúce skúsenosti pre mladých a spoločnosť Realme sa zaväzuje byť značkou technologických trendov.

Vďaka schopnostiam v oblasti špičkových technológií smartfónov a AIoT prináša spoločnosť spotrebiteľom produkty s pokrokovými technológiami a návrhmi určujúcimi trendy, ktoré sa prvýkrát uplatňujú v cenovom segmente.

Začiatkom roku 2020 spoločnosť oznámila svoju dvojakú stratégiu „Smartphone + AIoT“. V novembri 2020 bol Realme práve v správe o odoslaní smartfónu spoločnosti Counterpoint v Q3 2020 označený za najrýchlejšie rastúcu značku, ktorá dosiahla míľnik v predaji 50 miliónov smartfónov. Ako najrýchlejšie rastúca značka smartfónov na svete sa spoločnosť pevne zaraďuje medzi hlavné značky smartfónov.

realme.com/eu/

Kategórie a produkty značky Realme

Produkty značky Realme

Máte vybrané:
REALME
Slúchadlá  
REALME Buds Air Pro Soul White
Výpredaj
- 24 %

REALMI Air Buds Pro, bezdrôtové slúchadlá s integrovaným mikrofónom , bluetooth 5,0, USB-C, nabíjanie 3 hodiny aj s púzdrom, prehrávanie slúchadla do 6 hodin, prehrávanie s...

59,90 € Kúpiť
Bežná cena: 79,00 €

Centrálny sklad 8 ks