Jacobs

Kedy inokedy má človek chvíľu sám pre seba ak nie pri šálke lahodnej kávy. Navyše sa aróma kávy Jacobs vyznačuje jedinečnou vôňou, ktorá výborne naštartuje našu myseľ, aby sme si mohli uvedomiť a sformulovať svoje často krát už zabudnuté sny. Snívať s otvorenými očami nie je v podaní značky Jacobs iba prázdným sloganom, ale je aktívnou víziou pomôcť ľuďom vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a pustiť sa do plnenia vlastných snov. Ústredná myšlienka siaha až ku samotnému zakladateľovi značky Johannu Jacobsovi, ktorý sa rozhodol splniť si vlastný sen a dopriať jedinečný pôžitok z kávovej arómy Jacobs všetkým obyčajným ľuďom. Skrz kávu a jej výnimočnú arómu sa Jacobs snaží šíriť toto posolstvo aj teraz.

kavajacobs.sk

Kategórie a produkty značky Jacobs

Produkty značky Jacobs

Máte vybrané:
JACOBS
Zrnková káva  
JACOBS BARISTA ESPRESSO
- 19 %

Zrnková káva, tmavé preženie pri nižšej teplote, ktoré umožňuje, aby sa kávové zrnká rozvinuli do aromatickej a intenzívnej chuti, 1 000 g, zmes odrôd arabica a robusta ...

16,99 € Kúpiť
Bežná cena: 20,99 €
Centrálny sklad > 10 ks
Príslušenstvo ku kávovaru  

Jacobs Barista Espresso 500g zrno

11,99 € Kúpiť
Centrálny sklad > 10 ks
Zrnková káva  

Zrnková káva, stredne tmavo pražené zrná pri nižšej teplote, ktoré vynikajú svojou jemnou a vyváženou chuťou, 1 000 g, zmes odrôd Arabica a Robusta, certifikácia UTZ.

19,99 € Kúpiť
Bežná cena: 20,99 €

Centrálny sklad 1 ks

Zrnková káva  

Káva zrnková, zmes, pôvod Taliansko, 1000 g , káva je vhodná do plne automatických kávovarov.

19,99 € Kúpiť
Bežná cena: 20,99 €

Centrálny sklad 2 ks