CellularLine

Cellularline je v súčasnosti európskou referenčnou značkou na trhu s príslušenstvom pre smartfóny a tablety. Uvedená na trh v roku 1990 spoločnosťou Cellularline SpA., spoločnosťou Reggio Emilia, bola koncipovaná ako distribútor prvých mobilných telefónov a za svoje vedúce postavenie vďačí značka svojim viac ako 25 -ročným skúsenostiam v oblasti telekomunikácie.

Cellularline SpA. začala svoju výrobu zameriavať na príslušenstvo k mobilným telefónom, upustila od distribúcie telefónov, upevnila svoju prítomnosť v Taliansku a začala vyvážať výrobky do zahraničia. V roku 2005 sa spoločnosť Cellularline SpA stala skupinou, ktorá úspešne presadila svoje vedúce postavenie v nových distribučných kanáloch a nových sektoroch s príslušenstvom okrem smartfónov aj pre tablety a prehrávače MP3.

Okrem toho v roku 2013 prevzal majoritný podiel v spoločnosti L Capital, fond private equity skupiny LVMH Group, čo predstavuje novú evolučnú cestu k internacionalizácii a vyhláseniu značky: okrem 4 európskych pobočiek (v Taliansku, Francúzsku, Španielsko, Švajčiarsko), spoločnosť sa teraz môže pochváliť medzikontinentálnou distribúciou značky Cellularline vo viac ako 60 krajinách.

cellularline.com

Kategórie a produkty značky CellularLine

Produkty značky CellularLine

Máte vybrané:
CELLULARLINE
Puzdro pre tablet  
CELLULARLINE FOLIOGTABS5E10K púzdro
Výpredaj
- 34 %

CELLULARLINE FOLIO

14,29 € Kúpiť
Bežná cena: 21,90 €

Centrálny sklad 1 ks

Puzdro pre tablet  
CELLULARLINE FOLIOIPADAIR109G púzdro
Výpredaj
- 35 %

CELLULARLINE FOLIO

15,49 € Kúpiť
Bežná cena: 23,90 €

Centrálny sklad 1 ks

Držiak telefónu  

Magnetický univerzálny držiak s prísavkou CellularLine MAG4 PILOT FORCE, čierny

21,99 € Kúpiť
Centrálny sklad 0 ks
Držiak telefónu  

Univerzální držiak CellularLine Pilot Active s prísavkou a funkciou bezdrôtového nabíjania

29,99 € Kúpiť
Centrálny sklad 0 ks