Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Miele

Firma Miele je nemecký výrobca vysoko kvalitných elektrických prístrojov pre domácnosť a prístrojov pre profesionálne využitie. Sídlo firmy sa nachádza v nemeckom Güterslohu. Firma bola založená v roku 1899 a od tej doby je v rodinnom vlastníctve. Jej zakladateľmi boli Carl Miele a Reinhard Zinkann. Vo vedení spoločnosti stojí už štvrtá generácia.

Od svojho založenia má firma ako svoje motto "Byť stále lepší". Je to ambiciózna zásada, za ktorou sa skrývajú vysoké nároky, ktoré firma kladie na seba a na svoje produkty. Neustále zlepšovať seba samého a tým byť lepší ako ostatní. Táto zásada nie je žiadnu fráz. je to spôsob nazerania na svet, ktorý je každodenne uskutočňovaný vedením firmy i spolupracovníkmi.

Firma Miele, spol. s r. o., pôsobí v Českej republike od roku 1991. Za 20 rokov svojej úspešnej činnosti si vybudovala výborné postavenie na trhu. Centrála so showroomom sídli v Brne. V Prahe v budove Diamond Point sa nachádza Miele Gallery - moderné dizajnové poradenské centrum, ktoré na viac ako 520 m2 poskytuje návštevníkom možnosť získať potrebné informácie, detailne si pozrieť a vyskúšať spotrebiča Miele.

shop.miele.sk