Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Možnosti dopravy

doprava 1a

*INŠTALÁCIOU SPOTREBIČA SA ROZUMIE: pripojenie voľne stojaceho spotrebiča k vopred pripraveným prívodom elektrickej energie, prívodu vody,  prívodu odpadu, anténnemu rozvodu a podobne / vycentrovanie spotrebiča / uvedenie TV do prevádzky vrátane spustenia automatického ladenia a montáže na základný stojan

INFORMÁCIA k odvozu starého spotrebiča určeného na ekologickú likvidáciu: spotrebič musí byť demontovaný a odpojený od všetkých sietí, zbavený nečistôt a vody a pripravený pri prvé dvere.

 

 

1. NÁKUP V PREDAJNIACH PLANEO

Ak si zakúpite tovar v ktorejkoľvek predajni PLANEO na Slovensku, nepotrebujete rozmýšľať nad tým, ako ho dostanete domov. Nechajte to na profesionálov a vyberte si Dopravu PREMIUM alebo Standard, prípadne iba odvoz starého spotrebiča na ekologickú likvidáciu.

Doprava Standard je „klasika“ - po prvé dvere, pri Doprave PREMIUM vám veľkú bielu techniku či televízor aj nainštalujeme a spolu so starým spotrebičom odvezieme aj všetky obalové materiály z toho nového. 

Nech sa páči, vyberte si Váš ideálny spôsob dopravy v tabuľke vyššie.

 

2. NÁKUP CEZ E-SHOP

Tak pohodlne, ako si kúpite nový spotrebič, objednáte si aj jeho dopravu. Buď to bude PREMIUM s kompletnými službami od vynesenia cez inštaláciu až po odvoz obalov a starého spotrebiča, alebo Standard, keď vám stačí vynesenie k prvým dverám. Nech sa páči, vyberte si Váš spôsob dopravy v tabuľke vyššie.

Pri doprave Standard Vám doručíme Váš tovar nasledovne: ak je váš objednaný výrobok skladom a objednávku spravíte do 14:00 hod, doma ho máte už na druhý pracovný deň. Pri objednávke po 14-tej hodine príde váš nový spotrebič obvykle do dvoch pracovných dní.

 

Pri doprave PREMIUM bude na vašu adresu tovar doručený do 3 až 6 pracovných dní (táto lehota môže byť ovplyvnená dohodnutím termínu medzi logistickým tímom PLANEO a zákazníkom).

 

 

Tisícky našich zákazníkov už vedia, že naša DOPRAVA PREMIUM je skutočne bezstarostná.

doprava 1b

Viac informácií a konkrétne špecifikácie Dopravy PREMIUM, nájdete TU.

 

3. OSOBNÝ ODBER

  • V prípade, že vám viac vyhovuje vyzdvihnutie v predajni, výrobok si môžete prevziať v ktorejkoľvek z 55 predajní PLANEO na Slovensku.
  • Tovar skladom na vybranej predajni si môžete zarezervovať online cez náš e-shop a následne si rezervovanú objednávku prísť vyzdvihnúť už do 30 minút. 
  • Ak je vami vybraný výrobok skladom a pošlete objednávku v niektorý z pracovných dní do 14:00 hod., doručíme vám objednávku, ktorú si budete môcť vyzdvihnúť, a to obvykle nasledujúci pracovný deň od jej prijatia, o ktorom  vás budeme informovať,
  • Ak je vami vybraný výrobok skladom a pošlete objednávku v niektorý z pracovných dní po 14:00 hod., doručíme vám objednávku, ktorú si budete môcť vyzdvihnúť, a to obvykle do dvoch pracovných dní od jej prijatia, o ktorom vás budeme informovať,
  • Prostredníctvom e-mailu vás vyzveme na osobný odber hneď po tom, ako bude výrobok zabalený a pripravený na vyzdvihnutie.
  • Tovar pripravený pre osobný odber na predajni je potrebné si prevziať do 3 kalendárnych dní.

 

4. OSTATNÉ USTANOVENIA

  • Údaje týkajúce sa doby doručenia objednaného výrobku pri jednotlivých spôsoboch dopravy a dodania zákazníkovi sa vzťahujú len na tovar so statusom dostupnosti ,,ihneď k odoslaniu“.
  • V prípade, ak je pri tovare uvedené "Dostupnosť na dopyt" budeme Vás informovať o termíne naskladnenia e-mailom.
  • Uvedené ceny jednotlivých služieb dopravy a dodania tovaru môžu byť počas marketingových akcií nižšie alebo rovné nule.
  • Tovar doručujeme len v rámci územia Slovenskej republiky.