Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

PLANEO pre firmy vám pomôže výhodne zaobstarať:

  • Spotrebnú elektroniku, elektrospotrebiče
  • Kancelárske potreby a iné firemné vybavenie
  • Darčeky k predávaným produktom 
  • Odmeny do súťaží pre zvýšenie povedomia

Pre viac informácií kliknite na banner nižšie:

 

Možnosti spolupráce a jej uplatnenia vo vašom podnikaní sú iba tak limitované, ako si ich dokážete predstaviť. Využite PLANEO pre business a vstúpte do sveta širokého predajného sortimentu so širokým spektrom špičkových a exkluzívnych dodávateľov, kde jednáme odborným prístupom podľa vašich požiadaviek a ponúkame vám za to výhodnejšie B2B ceny. Komplexné riešenie, od cenovej ponuky až po dodanie samotného tovaru..

Efektívnejšie nákupy poskytujeme pre:

Chcete vedieť viac, kontaktujte nás na prefirmy@planeo.sk.

 

 

Našej konkurencii spoluprácu s PLANEOm rozhodne neodporúčame .V PLANEO sme vždy našli, čo sme potrebovali či už išlo o tovar za účelom vybavenia kuchyniek v našich výrobných halách alebo vybavenie kancelárií, ako aj darčeky pre našich zamestnancov či zákazníkov
Tak, ako my ponúkame profesionalitu a kvalitný servis, tak sme tieto komodity našli aj v PLANEO a preto je pre nás partnerom, spĺňajúcim dôležité atribúty, ktoré od našich dodávateľov požadujeme.

„Spolupráca s PLANEO pre mňa nie spoluprácou s touto spoločnosťou, alebo s IČO-m danej spoločnosti. Pre mňa je to spolupráca s vynikajúcou reprezentantkou tejto spoločnosti, pani Urblíkovou. Jej ochota a pružnosť riešiť všetky naše požiadavky je fantastická a pre mňa je tým pádom spolupráca s PLANEO výborná.“

DanCzek Bratislava, s.r.o.

Spoločnosť DAMITO s.r.o. je perspektívna, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá poskytuje svojim zákazníkom kompletné produkty, služby a riešenia v štyroch samostatných divíziách: obalové hospodárstvo / osobné ochranné pracovné prostriedky / kancelárske potreby / profesionálna a personálna hygiena. Sme obchodníci, ale predovšetkým ľudia. Práve pre ľudský prístup sa nám s PLANEOm spolupracuje nadštandardne.
Pre nás je dôležitá rýchlosť a spoľahlivosť. Nemáme čas strácať čas, to, čo dávame našim zákazníkom, vyžadujeme aj od našich dodávateľov.  Preto sme s touto spoluprácou spokojní.