Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Bosch BBZ41FGALL

Nové filtračné vrecko na prach a nečistoty PowerProtect zaručuje vysoký sací výkon pri vysávačoch s nízkym príkonom a to aj keď sa vrecko zaplní. Obsahuje: 4 filtračné vrecká s uzáverom a 1 mikro-hygienický filter (skladací / prispôsobiteľný).

Zobraziť celý popis

Vrecká na nečistoty a prach značky BOSCH. Až o 60 % vyšší sací výkon, aj keď je vrecko plné. Vhodný pre všetky typy vysávačov BOSCH, používajúce sáčky radu G, okrem rady BSG8 a BSN. V balení sa nachádzajú 4 ks. Rozmery (VxŠxH) (24x7x16)cm. Sáčok je vhodný pre všetky typy okrem BSG8 a BSN. 

 

 

Technická špecifikácia

Popis produktu
Nové filtračné vrecko na prach a nečistoty PowerProtect zaručuje vysoký sací výkon pri vysávačoch s nízkym príkonom a to aj keď sa vrecko zaplní.Najnovšia technológia fleece materiálu pre dlhšiu životnosť.Až o 50% dlhší výkon: menej časté výmeny prachového vrecka vďaka mimoriadne vysokej kapaciteViac vrstvové: pre najvyšší stupeň filtrácie.Presvedčivá hygiena: 99,9% jemných prachových častíc je filtrovaných a hygienický zámok zaisťuje čistú likvidáciuDlhšia životnosť spotrebiča: vysoká kapacita zadržiavania prachu a uzatváranie vrecka prispôsobené na mieru zabezpečujú účinnú ochranu motoraPresvedčivé výsledky vysávania u spotrebičov s nízkym aj vyšším príkonom (okrem BSG8 ..., BSN1 ...)Obsah: 4 filtračné sáčky*** sacia sila s čiastočne naplneným prachovým vreckom (400g) v porovnaní s typom prachového vrecka Bosch Typ G bez technológie PowerProtect, testované na vysavači rady BSGL5

Technická špecifikácia
výška zabaleného spotrebiča (mm): 240 TPU00034
šírka zabaleného spotrebiča (mm): 75 TPU00034
hĺbka zabaleného spotrebiča (mm): 165 TPU00034
Hmotnosť netto (kg): 0.1 TPU00013
hmotnosť brutto (kg): 0.2 TPU00013
príslušenstvo pre: Vysávače
 

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.