Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Brita Marella biela 3MX+

Filtračná kanvica. Transparentný materiál a modré víečko, ktoré v sebe zahŕňa indikátor pre včasnú výmenu patrónu. Tvar je vhodný aj do dverí chladničky. Celkový objem 2,4 l, objem prefiltrovanej vody 1,4 l.

Zobraziť celý popis

Filtračná kanvica. Transparentný materiál a biele viečko, ktoré v sebe zahŕňa indikátor pre včasnú výmenu patrónu.

Tvar je vhodný aj do dverí chladničky. Celkový objem 2,4 l, objem prefiltrovanej vody 1,4 l.Kanvicu ľahko naplníte jednou rukou.

Súčasť balenia je nový typ filtru Maxtra+ Pure Performance. Filter znižuje obsah chlóru, zlepšuje chuť vody aj pripravovaných nápojov a znižuje množstvo vodného kameňa aj olova a medi.  Jeho hustá sieťka naviac zachytí hrubšie nečistoty z vodovodného potrubia.  

Používáním prefiltrovanej vody chránite domáce spotrebiče a prodlžujte ich životnosť. Filtrovaná voda má lepšiu chuť – ocenia to hlavne milovníci dobrej kávy a čaju. Naviac šetríte životné prostredie a peniaze za balenú vodu. Konvica je vhodná do umývačky riadu - bez filtra a viečka.

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.