Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Casio G-SHOCK GM-6900SCM-1ER

Hodinky G-Shock série 6900odolné proti nárazom doplnené o kryt z nehrdzavejúcej ocele s laserovou povrchovou úpravou, s vodotesnosťou 200m, vybavené stopkami, časovačom, budíkom a automatickým kalendárom.

Zobraziť celý popis

CASIO G-SHOCK GM-6900

Odolné hodinky G-SHOCK série GM-6900s krytmi z nehrdzavejúcej ocele pripomínajúce 25. výročie uvedenia modelu DW-6900 v roku 1995. Tieto nové modely skvele zapadajú do luxusnej módy s vysokou eleganciou, aj do modernej módy ulíc a využívajú pritom najmodernejšie technológie a výrobné procesy aktuálnej doby.

Špeciálna farebná edícia s maskáčovým vzorom na puzdre, ciferníku a na plastovom transparentnom remienku. 

Maskáčový vzor na ocelovom kryte puzdra hodiniek bol dosiahnutý laserovou technológiou. Povrch okolo displeja a remienok majú špeciálnu potlač maskovacím vzorom.

Konštrukcia puzdra

Puzdro hodiniek je skonštruované tak aby chránilo modul pred nežiadúcimi nárazmi a pritom bolo ľahké a pevné, príjemné na nosenie a s výrazným dizajnom. Toho sa dosiahlo aj použitím živice vystuženej sklenými vláknami, ktorá primárne chráni modul hodiniek. Hodinky si pritom zachovávajú vysokú vodotesnosť až 200m.

KONŠTRUKCIA ODOLNÁ VOČI KOVU

Drobné výčnelky na vonkajšej strane vnútorného živicového puzdra znižujú povrchový kontakt s kovovým krytom. Odráža to filozofiu dizajnu dutej konštrukcie puzdra, ktorá chráni modul pomocou bodových kontaktov a tlmí vonkajšie nárazy.

KONŠTRUKCIA ODOLNÁ VOČI KOVU

Oceľový kryt prechádza asi 20 kovacími procesmi, potom je rezaný a leštený. Je presne vyrobený od zložitého, nerovného tvarovania až po tvar zadného povrchu, ktorý ovplyvňuje jeho presné zapadnutie na vnútorné puzdro. Povrch je vyleštený do krásneho zrkadlového prevedenia. V prípade modelov s povrchovou úpravou je použitá technológia IP, čo znamená vysokú odolnosť proti odretiu a dlhú trvácnosť pri bežnom používaní.

KOVANÝ a TVÁRANÝ BEZEL

Na jednoduché ovládanie hodiniek slúžia tlačidlá spolu s veľkým kovovým tlačidlom podsvietenia, ktore sú takisto chránené pred poškodením inovatívnym dizajnom puzdra G-Shock.

TLAČIDLO KOVOVÉ PREDNÉ

Displej hodiniek je prehľadný a jasne čitateľný, v tme podporený elektroluminiscenčným podsvietením a chránený zapusteným minerálnym sklíčkom.

NEGATÍVNY TYP LCD + ELEKTRICKÉ SVIETIDLO PROTI SVETLU

Hodinky série GM-6900 sú vybavené množstvom užitočných funkcií ako stopky, časovač, budík a v neposlednom rade mimoriadne praktickým automatickým kalendárom naprogramovaným do roku 2099.

Pozrite si video:

Technické informácie hodiniek :

Pánske náramkové hodinky poháňané vymeniteľnou batériou
Strojček: Quartz Strojček na báze kremíkových kryštálikov vyniká presnosťou, dlhou výdržou a množstvom možných použiteľných nadštandardných funkcií

Shock-Resist - Konštrukcia puzdra odolná proti nárazom
WR200 - Hodinky vhodné na plávanie, skákanie do vody a potápanie bez prístroja

Puzdro: Kombinácia ušľachtilej ocele a plastu: vysoká pevnosť a odolnosť ocele s ľahkosťou a pružnosťou plastu
Priemer puzdra (mm): 49,7
Farba puzdra: Strieborná
Tvar puzdra: Kruh

Materiál remienka: Plast - Remienok z odolného a kvalitného plastu je komfortný na nosenie a vhodný aj na použitie vo vode
Farba remienka: Transparentná

Digitálny ciferník - Priame zobrazenie času pomocou digitálneho displeja
Farba ciferníka: Strieborná
Čísla ciferníka: Arabské
Sklíčko minerálne - tvrdené sklo s obsahom kremíka, odolnejšie proti poškriabaniu

Automatický kalendár - po nastavení presného času a dátumu sa hodinky automaticky nastavia na dĺžku jednotlivých mesiacov, nutná je korekcia len v prípade priestupného roka
24h Ukazovateľ - Možnosť si vybrať medzi 12-hodinovým režimom s vyznačením dopoludnia a popoludní (AM, PM) alebo 24 hodinovým režimom, kedy je napr 1 hodina popoludní znázornená vo formáte 13:00

Stopky: s presnosťou 1/100s s meraním do 24h
Odpočítavacie stopky: s presnoťou 1s od 24h
Budík: Možnosť nastavenie 4 druhov alarmov: 1. Denný, 2. Mesačný, 3. Na presný čas v daný  deň v danom mesiaci, 4. Dátumový

Illuminator - Osvetlenie ciferníka elektro-luminiscenčným panelom

Výška (mm) - 53,9
Šírka (mm) - 49,7
Výška puzdra (mm) -  18,6
Hmotnosť (g) - 96

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.