Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Casio G-SHOCK GM-B2100D-1AER

Pánske náramkové hodinky Casio G-SHOCK GM-B2100D-1AER, osvetlenie displeja LED, kombinovaný ciferník, solárne napájanie

Zobraziť celý popis

Pánske náramkové hodinky Casio G-SHOCK GM-B2100D-1AER uvod
Pánske náramkové hodinky Casio G-SHOCK GM-B2100D-1AER elegancia

Elegantné pánske hodinky

Teraz v celokovovej konštrukcii majú tieto 2100-radové hodinky osemuholníkový tvar zdedený po DW-5000C, úplne prvom G-SHOCK, ktorý debutoval v roku 1983. S puzdrom so skrutkovacím zadným krytom, rámom a remienkom vyrobeným z nehrdzavejúcej ocele, hodinky ponúkajú efektívny, minimalistický dizajn a zároveň chránia modul pred pádmi a nárazmi vďaka svojej ikonickej G-SHOCK odolnej štruktúre. Vďaka svojmu pevnému, rozmernému kovanému tvaru sa luneta leskne atraktívnou kruhovou vlasovou úpravou na jej vrchnom povrchu. Remienok reprodukuje jamkové časti DW-5000C v kove a predstavuje vylepšené textúry s odlišnou vlasovou líniou a zrkadlovým povrchom.

Pánske náramkové hodinky Casio G-SHOCK GM-B2100D-1AER tough solar bluetooth

Tough solar s Bluetooth pripojením

Vďaka štíhlemu modulu na meranie času Tough Solar s pripojením Bluetooth® si hodinky zachovávajú rovnaký zmysel pre veľkosť ako predchádzajúce GM-2100, pričom ponúkajú širšiu škálu funkcií a celokovovú konštrukciu. GM-B2100 ponúka vysokú užitočnosť vďaka funkciám Smartphone Link a Tough Solar a zároveň ponúka pohodlné nosenie na zápästí.

Pánske náramkové hodinky Casio G-SHOCK GM-B2100D-1AER ochrana

Vysoká ochrana a precíznosť

Medzi rám z nehrdzavejúcej ocele a puzdro sú nainštalované vyrovnávacie komponenty vyrobené z jemnej živice, aby chránili modul pred nárazmi. Luneta a puzdro, ktoré prechádzajú starostlivými procesmi kovania, rezania a leštenia, sú precízne vyrobené až po zložito tvarovanú tvár a tiež zadnú stranu, čo je kľúčom k precíznosti. Okrem toho je pre výstupky na puzdre použitá štruktúra s tromi hrotmi na rozptýlenie nárazov do spojovacej časti remienka.

Pánske náramkové hodinky Casio G-SHOCK GM-B2100D-1AER cifernik

Úprava ciferníka dosiahnutá technológiou mikrovýroby

Dvojvrstvová konštrukcia ciferníka sa používa na to, aby sa vložený ciferník a časť LCD zobrazovali s odlišnými vlastnými úpravami. Vďaka jemnému brúseniu a naparovaniu aplikovanému na vložený prstenec číselníka, laserovému zváraniu použitému na jeho pripevnenie k číselníku a ďalším technológiám presného lisovania, ktoré použila spoločnosť Yamagata Casio, dodávajú zložitý tvar a precízne detailnú povrchovú úpravu. Navyše, naparovanie aplikované na rozmerové indexové značky a ručičku indikátora zdôrazňuje kovovú textúru pre dizajn ciferníka, ktorý dopĺňa kovový exteriér hodiniek.

Solárne napájanie
Strojček 5691
Priemer puzdra 44,4 mm
Puzdro v tvare osemhranu
Oceľové puzdro
Strieborná farba puzdra
Oceľový remienok
Strieborná farba remienka
Kombinovaný ciferník
Čierna farba ciferníka
Ciferník s dvanástimi indexmi
Materiál skla - minerálne sklo
Odolné voči vode pri potápaní bez kysl. prístroja
Dátum
Stopky
Odpočítavacie stopky
LED osvetlenie displeja
5 budíkov
Svetové časy
Dalšie funkcie BLUETOOTH

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.