Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Catler VS 8011 Vákuovač

5,0
1 hodnotení
1 recenzia

Široké možnosti použitia, veľký LCD displej, 3 rýchlosti odsávania, 2 režimy odsávania - suché a vlhké potraviny, integrovaná pečiatka dátumu, funkcia marinovania, funkcia Blow - nafúknutie sáčku.

Zobraziť celý popis

1Vákuová zváračka fólií Catler VS 8011


- predĺži čerstvosť všetkých potravín až päťnásobne
- 3 rýchlosti a 2 režimy odsávania
- praktické funkcie marinovania, bezpečného uzavretia atd.
- vstavaná pečiatka dáta a integrovaný rezací nôž
- LCD displej a podsvietené tlačidlá
- podporuje poriadok a prehľad o uložených surovinách

2Maximalizujte čerstvosť potravín s vákuovačkou Catler VS 8011


Vedeli ste, že vákuovo zabalené potraviny vydržia až 5× dlhšie čerstvé v porovnaní s bežne uloženými surovinami? Vákuová zváračka fólií Catler VS 8011 vyniká špičkovými vlastnosťami, precíznym spracovaním a je vhodná pre všetky druhy surovín. Ponúka 3 rýchlosti a 2 režimy odsávania (jeden pre vlhké potraviny a druhý pre suché potraviny) a pýši sa mimoriadne praktickou, vstavanou pečiatkou dátumu (razba do zvaru) – vždy tak budete presne vedieť, kedy ste konkrétnu potravinu vákuovali, a kedy sa blíži čas jej spotreby. V režime pre suché či vlhké potraviny môžete taktiež manuálne nastaviť rýchlosť odsávania – vysoký stupeň je skvelý pre orechy, mrkvu, jablká a ďalšie tvrdé potraviny; stredný stupeň oceníte pri vákuovaní mäsa, rýb a údenín; a nízky stupeň je nenahraditeľný pre chúlostivé kúsky, ako sú zákusky a dezerty, šaláty či lesné plody.

3Profesionálne funkcie


Používaním vákuovačky Catler VS 8011 získate skvelý prehľad o uložených kúskoch, minimalizujete plytvanie potravín a zvýšite poriadok vo vašej chladničke. Vákuová zváračka Catler VS 8011 je osadená integrovaným rezacím nožom a disponuje unikátnym programom Vacuuming & Sealing. Ten automaticky odsaje vzduch z vrecka a vytvorí tesniaci spoj. K dispozícii je však mnoho ďalších funkcií – Blow (vytvorí tesniaci spoj po nafúknutí vzduchu do vrecka, čo je vhodné najmä pre krehké potraviny); Canister (účinne odsáva vzduch z vákuovacej nádoby či fľaše prostredníctvom uzáveru a hadičky); Marinate (zefektívňuje a zrýchľuje marinovanie potravín v zavákuovanom šáčiku); Pulse (odsáva vzduch bez toho, aby došlo k vytvoreniu tesniaceho spoja) či voľba Sealing (tá zase vytvorí iba tesniaci spoj bez predchádzajúceho vákuovania).

4Príslušenstvo a ďalšie vlastností


So špičkovou vákuovou zváračkou fólií Catler VS 8011 získate hneď niekoľko spôsobov, ako v potravinách uzamknúť čerstvosť, a navyše všetky parametre ľahko a pohodlne navolíte prostredníctvom podsvietených tlačidiel. K dispozícii je aj veľký LCD displej a praktické príslušenstvo – v balení nájdete fólie v 3m roli, 5 sáčkov, uzáver fliaš a šikovnú hadičku na vákuovanie dóz. Catler VS 8011 sa v neposlednom rade zásluhou dômyselne spracovaného povrchu aj jednoducho čistí. Zaobstarajte si túto vákuovačku a uchovávanie potravín povýšite na profesionálnu úroveň – okrem možnosti klasického vákuovania môžete pokrmy pripraviť na marinovanie, sous-vide varenie alebo ich len hygienicky zabaliť.

 

PRÍSLUŠENSTVO

Fólie v rolke 3 m
5 sáčkov
Úzáver fliaš
Hadička pre vákuovanie fliaš a dóz

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Materiál: Nerez
Farba: Strieborná
Výška: 12,6 cm
Šírka: 42,1 cm
Hĺbka: 20 cm
Hmotnosť: 2 000 kg
Napätie a frekvencia: 100-240 V ~ 50-60 Hz
Príkon: 125 W