Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

O značke Catler - predstavenie značky

 

Kuchynský robot Catler planeo elektro.

V rokoch 1929 až 1933 mnohé európske krajiny zažívali vlnu nepokojov súvisiacich so zlou ekonomickou situáciou. Ani svetová hospodárska kríza ale neodradila Billa O'Briena a Harriho Norvilla vytvoriť značku Breville. Ich prvý výrobok opustil továreň v roku 1932. Produkty značky Breville sú predávané do viac ako 30 krajín sveta, čo svedčí o schopnosti spoločnosti dodávať výrobky so skutočnou inováciou a spotrebiteľskou príťažlivosťou. Boli jednou z prvých spoločností, ktoré uviedli na trh spotrebiče z nehrdzavejúcej ocele. Ich krédom je dodnes prvotriedny nerez.

Vákuovací set Catler so zavákuovanými rybami, planeo elektro.V 80. rokoch sa spoločnosť Breville expandovala do ďalších krajín a dnes je celosvetovou značkou. Spoločnosť stále sídli v Austrálii a všetky jej produkty sú navrhnuté a vyrobené tam. Spoločnosť je známa svojou kvalitou a inováciami a jej produkty sú obľúbené ako u domácich tak aj u profesionálnych kuchárov.
Austrálčania nemôžu v Európe používať značku Breville, pretože ju predali a nemajú k nej na starom kontinente práva. Dlhé roky preto predávali svoje výrobky pod rôznymi značkami. V niektorých európskych krajinách a hlavne v Nemecku to bola značka Gastroback, v Litve a Lotyšsku to bola značka Stollar. V strednej Európe boli ich produkty k dispozícii pod značkou Catler.

Stavte na kvalitu - stavte na značku CATLER

Značka Catler patrí do portfólia tohto svetovo uznávaného austrálskeho výrobcu spotrebičov. Z jeho továrne pochádzajú produkty ocenené za špičkový dizajn. CATLER je stvorený pre moderné kuchyne. Prekonáva konvencie a vytvára inovácie, ktoré idú nad rámec toho, čo od domácich spotrebičov očakávate. Spotrebiče pracujú po naprogramovaní takmer samé, komunikujú s vami pomocou inteligentných displejov a ich obsluha je úplne jednoduchá. Udržateľnosť je spojená s krásou a bezkonkurenčným výkonom, aby ste nemuseli robiť kompromisy.
Catler ponúka svojim zákazníkom profesionálne kuchynské výrobky, ktoré určujú kritériá so zreteľom na dlhú životnosť, perfektný výkon, komfort pri obsluhe, energetickú účinnosť a samozrejme dizajn. Prelomové technológie sú také intuitívne, že úplne premenia váš domov. Zjednodušia vaše všedné dni a inšpirujú vás k novému spôsobu života.
Medzi tradične najpredávanejšie produkty patria kuchynské roboty, kávovary, grily, hriankovače a rýchlovarné kanvice.

Rýchlovarná kanvica a termoska v jednom Catler planeo elektro.

Náš TIP: Vedeli ste, že varná kanvica značky Catler vodu rýchlo uvarí a termoska ju vďaka vrstve vákua medzi plášťami uchová horúcou niekoľko hodín? Šetrite čas, energiu i životné prostredie. 
Milovníkov zdravého životného štýlu určite potešia odšťavovače a mixéry určené na dokonalé spracovanie ovocia a zeleniny.

Odšťavovač Catler s ovocím a šťavou, planeo elektro.CATLER - poskytujeme len to najlepšie

Spotrebiče značky Catler majú technickú dokonalosť a absolútnu spoľahlivosť. Dokonalosť každého detailu, vysoko kvalitné materiály, štýlový dizajn a využitie najmodernejších technológií predurčujú tento spotrebič k častému a dlhodobému používaniu aj v tých najnáročnejších domácnostiach. Výrobky Catler oslovujú predovšetkým náročných a všestranne aktívnych spotrebiteľov, ktorí sa nezaobídu bez zdravej, chutnej stravy a súčasne pokladajú varenie za príjemný zážitok nielen pre maškrtné jazyky, ale aj pre ďalšie ľudské zmysly.
Pri vývoji všetkých výrobkov je kladený dôraz predovšetkým na bezpečnosť, zdravú a rýchlu prípravu pokrmov a v neposlednom rade aj na ľahkú údržbu. Špičkové domáce spotrebiče Catler sú synonymom prepojenia najmodernejšej technológie a elegantného vzhľadu všetkých produktov. Výrobky spoznáte podľa kvalitne spracovaných detailov. Či už chcete uvariť lahodnú kávu, pripraviť si čerstvú šťavu, alebo ugrilovať obed hodný šéfkuchára a pritom byť obklopený exkluzívnym dizajnom ste správne vo svete Catler.

Kontaktný gril Catler, ktorý práve griluje mäso a zeleninu, planeo elektro.Od nuly pripravené za niekoľko minút

Čas sa stáva čoraz cennejšou komoditou pre každého. Preto značka Catler vyvinula vysokorýchlostný vákuový mixér. Rozdiel medzi klasickým a vákuovým mixovaním spočíva v šetrnosti. Pri vákuovom mixovaní si potraviny dlhšie udržia pôvodnú chuť aj vzhľad a vydržia dlhšie čerstvé. Japonská technológia tvarovania a brúsenia nožov znamená, že sa ich čepele neotupia. Ak teda potrebujte pripraviť rýchle zdravé raňajky, olovrant či večeru len za pár minút, značka Catler bude vašou „ zdravou voľbou“. Vďaka nádobe na skladovanie môžete potraviny zavákuovať a uchovať dlhšie čerstvé v chladničke.

 

Jednoducho čarujte

Každý kuchár potrebuje skvelého pomocníka, ktorý s eleganciou, noblesou a najvyššou odbornosťou dokáže splniť každé jedno prianie. A presne taký je varný robot Catler. Bez námahy a nutnosti zaobstarať si špecifické spotrebiče uvaríte rozmanité jedlá z čerstvých surovín a to rýchlo, zdravo a chutne. Varný robot nahradí panvicu, klasický, parný aj pomalý hrniec, mixér, šľahač, mlynček, sekáčik aj krájač. Intuitívne ovládanie je doplnené otočným gombíkom. Postráži si teplotu aj čas varenia, sám si naváži, zamieša a nikdy nepripáli.

Privítajte jednoduchosť - privítajte CATLER

V centre pozornosti už nestojí samotná nevyhnutnosť spotrebičov v domácnostiach, ale ich optimalizácia. Multifunkčný hrniec Catler vám pomôže rozšíriť vaše kulinárske schopnosti a objaviť ďalšiu dimenziu chutí s jediným spotrebičom. Indukčnú dosku, panvicu a aj rúru môžete vymeniť za indukciu v jednom jedinom multifunkčnom hrnci. Jeho unikátnosť spočíva v konštrukcii vnútornej nádoby na 3D prípravu pokrmov a 4-zónovom ohreve indukčnou cievkou v kombinácii s tlakovým varením a varením v pare. Môžete variť nielen s presnosťou, ktorá pomáha zachovať živiny, štruktúru a chuť surovín, ale zároveň aj šetriť energiu.