Katalóg Predajne Prihlásiť
Košík

Prihlásenie


Nový účet?

 • Jednoduchá reklamácia
 • Prehľad o stave objednávok
 • Doklady na jednom mieste
Registrovať sa

Philips Ambilight

Vyskúšajte Ambilight TV alebo soundbar Philips až na 30 dní v pohodlí domova úplne zadarmo a zamilujte si nové zážitky. Ak nebudete spokojní, môžete výrobok vrátiť späť. Akcia platí pre výrobky zakúpené v predajniach Planeo alebo na e-shope v období od 14.8.2023 do 31.10.2023.

Výrobok je možné vrátiť najneskôr do 30 dní od jeho zakúpenia. 

Postup ako vrátiť Ambilight TV alebo soundbar Philips:

Registrujete sa, len v prípade, keď chcete výrobok vrátiť.

Postup pre nákup cez eshop planeo.sk

 1. Pre využitie akcie je zákazník povinný do 30 dní odo dňa nákupu vyplniť registračný formulár, ktorý nájdete TU, elektronicky ho odoslať. 
 2. Po odoslaní registračného formuláru zákazník obdrží e-mailom unikátny kód
 3. Bezodkladne po obdržaní unikátneho kódu, najneskôr však do 7 dní od dátumu obdržania kódu, je potrebné televízor vrátiť len osobne na ktorejkoľvek predajni PLANEO Elektro, riadne zabalený v pôvodnej krabici vrátane všetkého príslušenstva a plne funkčný.
 4. Pri vrátení výrobku sa musí zákazník preukázať daným unikátnym kódom, ktorý obdržal pri registrácii a dokladom o kúpe výrobku.
 5. Po skontrolovaní výrobku predajcom bude zákazníkovi vrátená plná čiastka podľa dokladu o kúpe na bankový účet, ktorý uvedie pri vrátení výrobku.

 

Postup pre nákup na kamenných predajniach PLANEO Elektro

 1. Pre využitie akcie je zákazník povinný do 30 dní odo dňa nákupu vyplniť registračný formulár, ktorý nájdete TU, elektronicky ho odoslať. 
 2. Po odoslaní registračného formuláru zákazník obdrží unikátny kód
 3. Bezodkladne po obdržaní unikátneho kódu, najneskôr však do 7 dní od dátumu obdržania kódu, je potrebné televízor vrátiť len osobne na predajni PLANEO Elektro, kde ste výrobok zakúpili, riadne zabalený v pôvodnej krabici vrátane všetkého príslušenstva a plne funkčný.
 4. Pri vrátení výrobku sa musí zákazník preukázať daným unikátnym kódom, ktorý obdržal pri registrácii a dokladom o kúpe výrobku.
 5. Po skontrolovaní výrobku predajcom bude zákazníkovi vrátená v hotovosti plná čiastka podľa dokladu o kúpe.

 

Postup pri nákupe na splátky

 1. V prípade nákupu na splátky a splnenia všetkých podmienok akcie, zákazník
 • pri vrátení TV a odstúpení od kúpnej zmluvy do 14-teho dňa nasledujúceho mesiaca, automaticky zo zákona odstupuje aj od úverovej zmluvy, ktorá bude stornovaná bez akýchkoľvek doplatkov,
 • pri vrátení TV a odstúpení od kúpnej zmluvy po 14-tom dni nasledujúceho mesiaca vrátane, automaticky zo zákona odstupuje aj od úverovej zmluvy, ktorá bude stornovaná bez akýchkoľvek doplatkov; ak zákazník zaplatil prvú splátku, poskytovateľ úveru ju zákazníkovi po stornovaní zmluvy vráti.

 

Úplné pravidlá akcie "PHILIPS Ambilight televízory na 30 dní zadarmo"

 

Súvisiace kategórie

Philips Ambilight TV Soundbary Philips