Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

sledovanie tv tcl akcia

Spoločnosť TCL, jeden z hlavných výrobcov TV na svete, vám teraz ponúka IPTV službu SledovanieTV ako darček ku všetkým modelom televízorov TCL Android TV, TCL mobilným telefónom, tabletom a soundbarom TCL.Čaká na vás prémiový obsah vo vysokej kvalite, viac ako 100 TV kanálov, a prvý mesiac vyše 1300 filmov vo filmotéke Starmax, Disney Channel, ale aj National Geographic.

Akcia platí od 1.7. do 30. 06. 2024. Medzi benefity SledovanieTV patrí Full HD a 4K kvalita vysielania, prehrávanie vysielaných programov až 30 dní spätne a uloženie až 50 hodín v cloude. SledovanieTV môžete používať súbežne na 2 televízoroch a 2 mobilných zariadeniach. SledovanieTV je navyše dostupné kdekoľvek v EÚ.

Medzi benefity SledovanieTV patrí Full HD a 4K kvalita vysielania, prehrávanie vysielaných programov až 7 dní spätne a uloženie až 50 hodín v cloude. SledovanieTV môžete používať súbežne na 2 televízoroch a 2 mobilných zariadeniach. SledovanieTV je navyše dostupné kdekoľvek v EÚ.

 

Zjednodušili pre vás prístup k SledovanieTV.

Balíček SledovanieTV môžete získať veľmi jednoducho. Zaregistrujte sa a zadajte sériové číslo zakúpeného modelu televízora, mobilného telefónu, tabletu alebo soundbaru na webe www.sledovanietv.sk/tcl a následne stiahnite v Obchode Play aplikáciu SledovanieTV. Registráciu darčeka je nutné vykonať do 30 dní od zakúpenia televízie, mobilného telefónu alebo soundbaru.

Darček SledovanieTV má hodnotu 60 € a je zadarmo podľa typu balíčka až po dobu 6 mesiacov. 

Viac na www.sledovanietv.sk/tcl 

 

TCL Android TV vám prináša špičkové technológie spracovania obrazu.

TCL je druhým najväčším výrobcom televízorov na sveteIII a inovátorom technológie Mini LED. Vo svojich televízoroch využíva platformu Android TV pre bohatý online obsah, aplikácie aj hry a umožňuje prístup k obrovskej ponuke aplikácií z Obchodu Play. Produkty sú lokalizované pre slovenské prostredie. V širokej ponuke televízorov TCL nájdete modelové rady, ktoré prinášajú špičkové technológie, ako sú napríklad Direct LED podsvietenie s funkciou Micro Dimming a s použitím VA panelu. Túto skvelú kombináciu ocenia hlavne filmoví diváci, ktorí očakávajú vyšší kontrast, lepšiu čiernu a rovnomernejšie podsvietenie. V prípade využitia technológie Quantum Dot (QLED) je zaistený široký rozsah a 100% objem farieb. Inovatívna technológia Mini LED použitá u top modelov televízorov prináša tisíce jednotlivých diód pre vysoký jas, nezávislé riadenie podsvietenia v zónach a vynikajúci kontrast. Hráči počítačových hier ocenia pri vybraných modeloch nízky input lag a 4K gaming pri využití HDMI 2.1. Televízory TCL podporujú HDR10, HLG a vybrané modely naviac tiež Dolby Vision a Dolby Atmos pre maximálnu obrazovú a zvukovú kvalitu.

 

 

Postup na získanie darčeka SledovanieTV:

 1. Prejdite na stránku www.sledovanietv.sk/tcl
 2. Tu sa zaregistrujte a zadajte sériové číslo zakúpeného modelu.
 3. Po overení sériového čísla vám bude aktivovaný balíček SledovanieTV.
 4. Vo vašej TV si v Obchod Play stiahnite aplikáciu SledovanieTV.
 5. Do aplikácie sa prihláste pod svojím e-mailom a heslom, ktoré ste si zadali pri registrácii.
 6. SledovanieTV je teraz na vašej TV aktivované.

 

Benefity SledovanieTV:

 • viac ako 100 TV kanálov,
 • sledovanie až 30 dní spätne,
 • TV si pustíte kdekoľvek v EÚ (napr. na dovolenke),
 • služba funguje na 4-roch  zariadeniach naraz: 2 TV a 2 mobilné zariadenia (mobil, tablet, notebook),
 • prvý mesiac je možnosť až 150 hodín nahráviek, potom až 50 hodín,
 • sledovanie vo Full HD kvalite a 4K, 
 • možnosť prepínať medzi originálnym znením s titulkami a dabingom.