Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

CPA HALO 11 Black

Mobilný telefón tlačidlový, 2.4" TN 220 × 176, micro SDHC až 32 GB, zadný fotoaparát 0.3 Mpx, USB micro, single SIM, neblokovaný, batéria 900 mAh

Zobraziť celý popis

Strážiť zmeny pri produkte
CPA HALO 11 Black

CPA HALO 11 Black

CPA HALO 11 ČIERNY

HALO%2011%20%C4%8Dierny_1000px_1617802330

Mobilný telefón určený pre tých, ktorí chcú používať telefón na telefonovanie a písanie SMS správ. Vyniká svojou jednoduchosťou a ľahkou obsluhou. Na veľkom displeji sú ľahko čitateľné veľké písmená. Pre jednoduchú orientáciu telefón disponuje veľkými oddelenými tlačidlami, ktoré dokonca vedia hovoriť. Po stlačení tlačidla telefón oznámi zodpovedajúcu číslicu. Úplne bezkonkurenčná funkcia sú Foto kontakty. Od chvíle, kedy ku kontaktu uložíte fotografiu, spoznáte veľmi jednoducho, kto volá. Rovnako tak jednoducho môžete na takýto kontakt zavolať. Pre pohodlné nabíjanie telefónu nájdete v balení nabíjací stojan, do ktorého sa telefón jednoducho položí. Telefón tak budete mať na jednom mieste a stále nabitý. Praktickou funkciou tohto telefónu je LED svetlo, ktoré sa ovláda samostatným tlačidlom na boku a možno ho zapnúť aj keď je telefón vypnutý. Pomôže napr. v prípade, kedy je potrebné v tme odomknúť dvere. SOS tlačidlo na zadnej strane telefónu je možné použiť v prípade núdze. Po jeho stlačení telefón automaticky postupne zavolá na všetky uložené SOS čísla do tej doby, než sa hovor spojí. Telefón je vybavený aj základnými multimediálnymi funkciami ako je FM rádio alebo hudobný prehrávač. Do telefónu je možné vložiť pamäťovú kartu až do kapacity 32 GB, na ktorej môžete mať uloženú svoju obľúbenú hudbu alebo obrázky. Samozrejmosťou je tiež vstavaný budík s jednoduchým nastavením. Funkciou, ktorá sa vždy hodí, je kalkulačka. Ani tá v tomto mobilnom telefóne nechýba. Vďaka použitiu nových technológií vydrží telefón na jedno nabitie až 10 dní.

Technický popis:

Displej (uhlopriečka):
farebný (2,4 ")

Rozlíšenie displeja:
220 x 176 px

GSM pásmo:
900/1800 MHz

FM rádio:
áno

bluetooth:
áno

Pohotovostná doba:
až 10 dní

Doba hovoru:
až 4 hodiny

Doba nabíjania:
približne 3 hodiny

Typ nabíjačky:
micro USB

batérie:
900 mAh Li-Ion

Podpora pamäť. kariet:
až do 32 GB

Veľkosť SIM karty:
klasická

Rozmery:
110 x 51 x 14,3 mm

hmotnosť:
85 g

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.