Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Dámske náramkové hodinky

Hodinky sú obľúbeným ukazovateľom času, ktorý dnes okrem tejto funkcie plní aj množstvo ďalších. Dámske hodinky sú štýlovým módnym doplnkom, ktorý vás dokáže informovať o počte krokov, ktoré ste prešli, umožňujú stopovať čas, platiť kartou alebo dokonca telefonovať v závislosti od konkrétneho modelu hodiniek. Objavte všetky dámske náramkové hodinky a zistite, ako sa v bohatej ponuke orientovať.

 

Vyberte si dámske náramkové hodinky podľa vášho vkusu

Kým pri rôznych elektrických spotrebičoch sa na začiatku odporúčajú sledovať najmä parametre, v prípade hodiniek sa riaďte najmä svojim vkusom. Náramkové hodinky dámske sú ozdobou, pri ktorej hrá dôležitú úlohu najmä dizajn. Záleží preto len na vás, či uprednostníte okrúhle, hranaté alebo oválne ženské hodinky, aké funkcie využijete, a ktorý materiál vám bude najviac vyhovovať.

Kvôli prehľadnejšiemu výberu môžeme dámske náramkové hodinky rozdeliť aj konkrétnejšie podľa rôznych parametrov, ktoré súvisia nielen s dizajnom ale aj funkciami.

Hodinky dámske sa líšia zobrazovaním času

Dámske hodinky môžeme podľa spôsobu zobrazovania času rozdeliť na:

 • Analógové dámske hodinky
 • Digitálne dámske hodinky

Analógové dámske hodinky sa líšia svojim strojčekom, ktorý môže byť mechanický alebo automatický. Mechanický strojček analógových hodiniek musíte ručne naťahovať otáčaním korunky. Automatický strojček naťahovať nemusíte, pretože sa naťahuje automaticky, vďaka pohybom ruky nositeľky hodiniek a v súčasnosti ho využívajú takmer všetky dámske hodinky. Všeobecne sa analógové ukazovanie času využíva pri elegantných hodinkách, naopak digitálne zobrazenie času oceníte pri športových činnostiach.

Analgov dmske hodinky s často veľmi elegantn.

Hodinky pre ženy vyberajte aj podľa náramku

Dámske hodinky majú náramky vyrobené z rôznych materiálov, vďaka čomu sa dajú jednoducho ladiť k rôznym outfitom.

 • Oceľ je dostupná ako nerezová, pozlátená alebo s PVD úpravou, najčastejšie sa využíva na elegantné dámske hodinky.
 • Titan je antialergénny a ľahký. Považovaný je za najodolnejší materiál a zvyčajne sú z neho vyrobené značkové dámske hodinky.
 • Koža je na dotyk príjemná a je možné ju aplikovať na takmer všetky druhy hodiniek.
 • Textil je síce pohodlný a ľahký, v porovnaní s kožou však menej kvalitný, kvôli čomu dochádza k jeho rýchlejšiemu opotrebeniu.
 • Guma a silikón sa odlišujú materiálmi použitými vo výrobnej zmesi a vhodné sú na každodenné nosenie. Najčastejšie sa používajú na športové hodinky pre ženy, ale obľúbené sú aj pre smart hodinky.
 • Plast je pohodlný, ľahký a príjemný, zvyčajne má nižšiu obstarávaciu cenu a vhodným materiálom je aj pre detské hodinky, pretože nespôsobuje alergické reakcie.

SMART dámske hodinky

Špeciálnou kategóriou sú dámske inteligentné hodinky, ktoré majú množstvo jedinečných funkcií. Dámske SMART hodinky umožňujú okrem zobrazenia času aj napríklad telefonovanie, nahrávanie hlasových správ, meranie tepu, krokov, výpočet spálených kalórií alebo prehrávanie hudby. Jednoducho sa dajú prepojiť s vašim smartfónom a rýchlo sa stanú vašou neoddeliteľnou súčasťou.

Inteligentn funkcie SMART hodiniek si ihneď zamilujete.

Ženské hodinky sa líšia aj značkou. Na našom e-shope zakúpite tieto dámske značkové hodinky:

 • CASIO
 • GANT
 • ROAMER
 • TIMBERLAND
 • Lennox
 • SECCO
 • STRAND

Dámske náramkové hodinky majú niekoľko užitočných funkcií

Funkcie inteligentných hodiniek už sme vám okrajovo predstavili. Aj klasické hodinky však majú okrem zobrazenia času niekoľko zaujímavých vlastností. Jednotlivé dámske hodinky môžu mať napríklad aj tieto funkcie:

 • Automatický kalendár, ktorý vás informuje o konkrétnom dni v týždni.
 • Ukážku svetového alebo duálneho času, ktoré vyznačujú aktuálny čas v rôznych iných svetových pásmach.
 • Chronograf nahrádza klasické stopky.
 • Tachymeter v kombinácii s chronografom umožňuje meranie rýchlosti.

Dámske vodeodolné hodinky

Špeciálnou funkciou, ktorou môžu dámske hodinky disponovať je aj vodeodolnosť, ktorá má však rôzne stupne. V prípade, že si kúpite vodeodolné hodinky, neznamená to, že s nimi môžete ihneď plávať alebo skočiť do bazéna. Je veľký rozdiel medzi vodotesnými a vodeodolnými hodinkami:

 • Vodotesné hodinky sú označované aj ako “Water resistant”, sú prachotesné, vlhkotesné, ale nezvládajú kontakt s vodou. Nie sú preto vhodné na kúpanie, či iné športové aktivity súvisiace s vodou.
 • Vodeodolné hodinky majú presné označenie, podľa ktorého viete zistiť, akú záťaž vody hodinky zvládnu.

Dmske hodinky dokžete dokonale zladiť s vaim outfitom.

Dámske hodinky sú skvelý darček

V prípade, že uvažujete nad tým, že dámske náramkové hodinky kúpite vašej manželke, partnerke, mame, sestre, dcére, kolegyni alebo kamarátke ako darček, zvážiť by ste mali pri kúpe aj rozmery. Našťastie pri výbere hodiniek nemusíte zvyčajne vedieť obvod zápästia, pretože náramok hodiniek sa dá ľahko prispôsobovať.

Je však lepšie, ak veľkosť obvodu zápästia viete, pretože sa vám vďaka nemu bude ľahšie vyberať puzdro hodiniek. Zvyčajne sa odporúča z celkového obvodu urobiť druhú odmocninu, vďaka čomu viete, aká je ideálna veľkosť puzdra. Štandardom sú hodinky s puzdrom so šírkou približne 4 centimetre, avšak dostupné sú aj menšie alebo väčšie.

Veľkou výhodou je, že sú dámske náramkové hodinky balené v elegantných škatuľkách, vďaka čomu máte hodinky priamo nachystané ako darček. V niektorých prípadoch môže byť súčasťou balenia aj jeden alebo niekoľko náramkov, ktoré sa k hodinkám dokonale hodia.

18 €
719 €
Všetky filtre

163 produktov

Ihneď k odoslaniu
Skladom 1 ks.
U Vás už 16.7.

319,00 €
Ihneď k odoslaniu
Skladom viac ako 5 ks.
U Vás už 16.7.

23,00 €
Ihneď k odoslaniu
Skladom 1 ks.
U Vás už 16.7.

114,00 €
Ihneď k odoslaniu
Skladom viac ako 5 ks.
U Vás už 16.7.

23,00 €
Ihneď k odoslaniu
Skladom viac ako 5 ks.
U Vás už 16.7.

18,00 €
Ihneď k odoslaniu
Skladom viac ako 5 ks.
U Vás už 16.7.

49,90 €
Ihneď k odoslaniu
Skladom 1 ks.
U Vás už 16.7.

86,00 €
Zobraziť ďalších 24
last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.