Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

De'Longhi KBOV 2001.BK

Príkon: 2000 W, objem: 1,7 l, filter proti vodnému kameňu, automatické vypnutie, 3-stupňová bezpečnostná ochrana

Zobraziť celý popis

sk%2001

Rýchlovarná kanvica De´Longhi Icona Vintage KBOV 2001

Rýchlovarná kanica De´Longhi Icona Vintage KBOV 2001. BK v retro prevední s nádychom talianskeho dizajnua elegancie. Je vyrobená z jedinčenéhovysoko-lesklého antikoro materiálu s chromovými a matnými detailami. Raňajková kolekcia De´Longhi Icona Vintage stelesňuje eleganciu, sofistikovanosť a retro štýl. Ide o skutočný ideál talianskeho dizajnu.

sk%2011

Pohodlné používanie

Vďaka 360° otočnej základni je používanie rýchlovarnej kanice skutočne pohodlné. Otočná základňa a stočený napájací kábel v nej zaisťuje plné pohodlie a slobodu pri používaní. 

sk%2013

Praktický ukazovateľ hladiny vody

Estetický integrovaný ukazovateľ hladiny vody vám umožní plne kontrolovať množstvo vody v kanvici. Rýchlovarná kanvica ďalej disponuje svetelnou kontrolkou signalizujúc zapnutie kanvice a jej použitie je tak veľmi intuitívne. 

sk%2012

Jednoduchá údržba 

Vyberateľný a umývateľný filter proti vodnému kameňu uľahčuje čistenie kanvice a prispieva k zlepšeniu kvality vody vo vašej šálke. Vďaka tomuto filtru si svoje obľúbené horúce nápoje užijete naplno a v tej najlepšej kvalite!

sk%2017%2C

Bezpečie je základ

Rýchlovarná kanvica je vybavená 3-stupňovým bezpečnostným systémom, ktorý ju chráni pred samospustením bez vody. Pri vybratí zo základne a po prevarení vody sa kanvica automaticky vypne. To všetko zaistí bezpečné a pohodlné používanie kanvice, jej prevádzku nemusí zamestnávať vaše myšlienky. Kanvica je naviac vybavená skrytým výhrevným telesom, ktoré zvyšuje výhrevnú plochu a bezpečnosť pri používaní. Izolácia vykurovacieho telesa odstraňuje problém s usadzovaním vodného kameňa, a celkovo tak uľahčuje udržať kanicu čistú. 

sk%2014

Objavte raňajkpvú kolekciu Icona Vintage

Raňajková kolekcia Icona Vintage prináša tradíciu v modernom prevedení. Samotný pojem vintage stelesňuje kvalitu a hodnotu vecí z minulosti, po ktorých ľudia stále viac a viac túžia. Táto raňajková kolekcia dodá vašej kuchyni exkluzívny retro štýl vo viacerých farbách a umožní vám prežiť počas raňajok nezabudnuteľné okamihy. 


sk%2008

Príkon 2000 W

sk%2007

3 stupňová bezpečnostná ochrana

sk%2002

Ukazovateľ hladiny vody

sk%2005

Objem 1,7 litrov


 

Varná kanvica
Príkon: 2000 W
Kovová rýchlovarná kanvica so skrytým výhrevným telesom
Kapacita: 1,7 l
Základňa otočná o 360 ° pre jednoduché použitie
3-stupňová bezpečnostná ochrana
Automatické vypnutie pri prehriatí
Automatické vypnutie, ak nie je kanvica správne usadená na základňu
Vyberateľný filter proti vodnému kameňu
Ukazovateľ hladiny vody
Nastaviteľná dĺžka kábla
Protišmykové nožičky
Hmotnosť: 1,3 kg

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.