Digestor - vstavaná, šírka 72 cm, výkon odsávania 630 m³/h hlučnosť 57 dB, 3 rýchlosti, Multi Connection, Wi-Fi, Led strip, recirkulácia
Odporúčané služby
739,00 €
600,81 € bez DPH
Ďalšie možnosti financovania
Digestor
ELICA HIDDEN ADV PLUS @ IX/A/72
Rozmer: šírka 72 cm
Farba: Nerez
Úprava: Nerezová oceľ
Ovládanie: 3S+B dotykové + senzor
Verzia: Odťah aj recirkulácia
Osvetlenie: STRIP LED 1 x 7W
výkon: 550 m3/hod. a viac
Výkon podľa IEC: 180/275/405//640 m3/h
Hlučnosť 45/48/57//67 db(A)
Spotreba: 177 W
Priemer odťahu: 150 mm
Tukový filter: Alu
Uhlíkový filter: Nie je súčasťou balenia
Spätná klapka: Súčasťou balenia
ELICA HIDDEN ADV PLUS @ IX/A/72
Rozmer: šírka 72 cm
Farba: Nerez
Úprava: Nerezová oceľ
Ovládanie: 3S+B dotykové + senzor
Verzia: Odťah aj recirkulácia
Osvetlenie: STRIP LED 1 x 7W
výkon: 550 m3/hod. a viac
Výkon podľa IEC: 180/275/405//640 m3/h
Hlučnosť 45/48/57//67 db(A)
Spotreba: 177 W
Priemer odťahu: 150 mm
Tukový filter: Alu
Uhlíkový filter: Nie je súčasťou balenia
Spätná klapka: Súčasťou balenia
Všeobecné
| Typ prístroja | Odsávač pár |
|---|---|
| Typ odsávača | Vstavaný |
Výkon
| Výkon | 640 m3/h |
|---|
Vlastnosti
| Smart | Áno |
|---|---|
| Retro | Nie |
| Hlučnosť | 57 dB |
| Ovládanie | Dotykové |
| Počet motorov | 1 |
| Recirkulácia | Áno |
Funkcie
| Počet rýchlostí | 4 |
|---|---|
| Osvetlenie | LED |
Energetické parametre
| Energetická trieda | A |
|---|
Rozmery a hmotnosť
| Výška | 33,90 cm |
|---|---|
| Šírka | 72,00 cm |
| Hĺbka | 28,20 cm |
| Hmotnosť | 10,0 kg |
Rozmery a hmotnosť balenia
| Výška balenia | 460,00 mm |
|---|---|
| Šírka balenia | 650,00 mm |
| Hĺbka balenia | 455,00 mm |
| Hmotnosť balenia | 10000,00 g |
Farba
| Farba | Nerez |
|---|
Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.