Odsávač pár ELICA
Odporúčané služby
649,00 €
527,64 € bez DPH
Ďalšie možnosti financovania
ELICA IKONA LIGHT je vyrobený z čierneho matne lakovaného kovu. Odsávač pár (digestor) ponúka veľký výkon od 275-560 m3 / h a v intenzívnom výkone dokonca 710 m3 / h a nízku hlučnosť 49-69 db (A). Samozrejmosťou je signalizácia nutnosti čistenia tukových a uhlíkových filtrov.
Odsávač pár (digestor) je opatrený osvetlením STRIP LED s výkonom 1x7W a teplotou 3500K.
Odsávač pár (digestor) je vybavený tukovým filtrom ALU a uhlíkovým filtrom.
Základné uhlíkový filter dodávaný v balení je možné vymeniť za uhlíkový filter LONG LIFE, ktorý má možnosť regenerácie a vydrží až 3 roky, zatiaľ čo štandardné filtre majú priemernú životnosť medzi 3 a 6 mesiacmi. Ak chcete zachovať tieto vlastnosti, filter vyžaduje iba jednoduchú údržbu: musí byť každé 2 alebo3 mesiace umývať teplou vodou a jemným mydlovým prípravkom, (alebo v umývačke riadu pri 65 stupňoch Celzia) a vysušený v rúre 10 minút pri 100 stupňoch Celzia.
IKONA LIGHT rovnomerne osvetľuje varnú dosku. Ovládací panel je mierne naklonený, tým jeumožnené pohodlné a jednoduché rozsvietenie osvetlenia a tiež nastavenie potrebného výkonu odsávača pár.
Hmotnosť odsávača 15 Kg
Uhlíkový filter na objednávku - CFC0162221
Všeobecné
| Typ prístroja | Odsávač pár |
|---|---|
| Typ odsávača | Ostrovčekový |
Výkon
| Výkon | 710 m3/h |
|---|
Vlastnosti
| Hlučnosť | 49 dB |
|---|---|
| Ovládanie | Tlačidlové |
| Počet motorov | 1 |
| Recirkulácia | Áno |
Funkcie
| Osvetlenie | LED |
|---|
Energetické parametre
| Energetická trieda | A |
|---|
Rozmery a hmotnosť
| Výška | 60,00 cm |
|---|---|
| Šírka | 4,00 cm |
| Hmotnosť | 15,0 kg |
Farba
| Farba | Čierna |
|---|
Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.