Komínový odsávač pár, výkon až 400m3/h
Odporúčané služby
129,00 €
104,88 € bez DPH
Ďalšie možnosti financovania
Komínový odsávač pár
Hlučnosť 47-59 dB
Výkon podľa IEC (m3 / h): 200-400
Priemer odťahu 120-150 mm
Ovládanie mechanické tlačidlá
Osvetlenie: Halo 2x28W
Tlak 280 Pa
Celková spotreba 176 W
Uhlíkový filter: F00479 / 1S - na objednávku
Tukový filter: Alu je súčasťou
Všeobecné
| Typ prístroja | Odsávač pár |
|---|---|
| Typ odsávača | Komínový |
Výkon
| Výkon | 400 m3/h |
|---|
Vlastnosti
| Hlučnosť | 59 dB |
|---|---|
| Odťah | Horný |
| Ovládanie | Tlačidlové |
| Počet motorov | 1 |
| Recirkulácia | Áno |
Funkcie
| Počet rýchlostí | 3 |
|---|
Rozmery a hmotnosť
| Výška | 106,00 cm |
|---|---|
| Šírka | 60,00 cm |
| Hĺbka | 45,00 cm |
Farba
| Farba | Biela |
|---|
Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.