Tento priestorový odsávač pár v nerezovom prevedení ponúka výkon až 603 m³/h, čo zabezpečuje efektívne odsávanie pár a zápachov aj pri náročnejšom varení. S maximálnou hlučnosťou 68 dB je prevádzka príjemne tichá. Ovládanie pomocou 3S mechanických tlačidiel je jednoduché a intuitívne, zatiaľ čo halogénové osvetlenie (2x20W) poskytne jasné a príjemné svetlo. Tento odsávač umožňuje odťah aj recirkuláciu a je vybavený hliníkovým tukovým filtrom. S priemerom 43 cm je ideálny pre rôzne kuchyne.
Priestorový odsávač pár TUBE ISLAND PRO ELICA, priemer 43 cm, hlučnosť 58 dB, max. výkon 603 m3/hod., priemer odťahu 150 mm, ovládanie 3S mechanické tlačidlá, halogénové osvetlenie
Odporúčané služby
Ďalšie možnosti financovania


Moderný priestorový odsávač pár
Ako vybrať digestor?
V našom článku sa dozviete, ako si ideálne vybrať digestor. Prezradíme Vám, na základe akých parametrov si vybrať ten správny model.
Priestorový odsávač pár
Hlučnosť 47-68 dB
Výkon 550 m3/hod. (max. 603 m3/hod.)
Priemer odťahu 150 mm
Ovládanie 3S mechanické tlačidlá
Osvetlenie HALOGEN 2x20W
Recirkulácia aj odťah
Tukový filter ALU
Prevedenie nerez
Priemer 43 cm
Príslušenstvo na dokúpenie: ELICA LONG LIFE FILTER - F00431 / S
| Typ prístroja | Odsávač pár |
|---|---|
| Typ odsávača | Ostrovčekový |
| Výkon | 550 m3/h |
|---|
| Smart | Nie |
|---|---|
| Retro | Nie |
| Hlučnosť | 68 dB |
| Odťah | Horný |
| Ovládanie | Tlačidlové |
| Počet motorov | 1 |
| Recirkulácia | Áno |
| Počet rýchlostí | 3 |
|---|
| Energetická trieda | C |
|---|
| Výška | 115,00 cm |
|---|---|
| Šírka | 43,00 cm |
| Hĺbka | 43,00 cm |
| Farba | Nerez |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.