Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Sušiče vlasov Rowenta

Ak túžite po dokonalej starostlivosti o vaše vlasy stavte na spoľahlivé a efektívne fény na vlasy Rowenta. Sú navrhnuté tak, aby rýchlo a účinne vysušili vlasy, minimalizovali ich poškodenie a zároveň umožnili vytváranie rôznych štýlov. Vďaka inovatívnym technológiám vám Rowenta fén na vlasy poskytne profesionálne výsledky v pohodlí domova. Objavte všetky prednosti fénov na vlasy značky Rowenta.


Prečo si vybrať fén na vlasy Rowenta

Jednou z najvýznamnejších vlastností sušičov vlasov od Rowenta je ich schopnosť poskytnúť profesionálne výsledky pri každom použití. Ich výkonné motory a inovatívne technológie zaisťujú optimálnu teplotu a prietok vzduchu, čo umožňuje rýchlejšie sušenie vlasov a navyše bez poškodenia vlasov.
Fény na vlasy od značky Rowenta ponúkajú niekoľko výhod oproti iným značkám fénov, čo ich robí zaujímavou voľbou a oplatí sa do nich investovať.

 • Kvalita a spoľahlivosť - fény na vlasy Rowenta sú vyrobené z kvalitných materiálov a prechádzajú prísnou kontrolou kvality, čo zaručuje ich dlhú životnosť a spoľahlivý výkon.
 • Inovatívne technológie - sušiče na vlasy Rowenta sú vybavené pokročilými technológiami, ako je napríklad ionizácia, ktorá eliminuje statickú elektrinu vo vlasoch.
 • Výkonnosť a rýchlosť - s vysokým sušiacim výkonom, optimálnym prietokom vzduchu a možnosťou regulácie teploty a rýchlosti sušenia, dokážete rýchlo a efektívne vysušiť vlasy a tiež vytvárať rôzne účesy.
 • Nastaviteľné funkcie – od fénov Rowenta môžete očakávať niekoľko praktických funkcií, ako je napríklad teplotné a rýchlostné nastavenie, turbo režim a ďalšie iné.
 • Štýlový a ergonomický dizajn – Rowenta fény sú výkonné, funkčné a navyše aj štýlové.

Rowenta suič na vlasy s ionizciou a studenm vzduchom.

Aké fény na vlasy Rowenta sú v ponuke

Rowenta ponúka množstvo skvelých modelov, ktoré sa líšia funkciami a dizajnom. Medzi tie najobľúbenejšie môžeme zaradiť tieto modely, ktoré nájdete aj v našej ponuke.

 • Rowenta fén na vlasy Studio Dry - tento kompaktný fén ponúka výkonný motor (až 2 100 W) a ionizačnú funkciu pre hladké vlasy. Má rôzne nastavenia teploty a rýchlosti a koncentrátor vzduchu.
 • Rowenta sušič na vlasy Infini Pro je určený pre všetky typy vlasov a profesionálnu starostlivosť vďaka vysokorýchlostnému AC motoru, keramickému povrchu mriežky a ionizačnej funkcii.
 • Rowenta fén Powerline+ je vybavený vysokým sušiacim výkonom (až 2 300 W) a rôznymi nastaveniami teploty a rýchlosti. Má takisto funkciu ionizácie, koncentrátor vzduchu a odpojiteľný filter.
 • Fén Rowenta Signature Pro s iónovým generátorom na zníženie statickej elektriny pre hladké a poddajné vlasy a ultra tenkým 6 mm koncentrátorom pre dlhotrvajúci, profesionálny vzhľad.
 • Sušič vlasov Rowenta Ultimate Experience Scalp Care sľubuje vašim vlasom maximálnu starostlivosť už od korienkov. Prekvapí vás jemnou masážou hlavy počas sušenia a nadstavec Active Scalp Revitalizer sa postará o objem a zdravý vzhľad vlasov.

Rowenta suič na vlasy s ionizciou a studenm vzduchom.

Akými funkciami disponujú sušiče na vlasy Rowenta

Fény na vlasy Rowenta ponúkajú rôzne funkcie a vlastnosti, ktoré vám pomôžu dosiahnuť požadovaný vzhľad a starostlivosť o vlasy. Medzi bežné funkcie, ktoré môžete očakávať od sušičov tejto značky, patria:

 • Rôzne nastavenia teploty a rýchlosti – fény na vlasy Rowenta ponúkajú viacero nastavení teploty a rýchlosti, čo umožňuje prispôsobiť sušenie vlasov ich štruktúre a potrebám.
 • Koncentrátor a difuzér nájdete v každom balení sušiča na vlasy Rowenta.
 • Odpojiteľný filter - niektoré modely sušičov vlasov majú odpojiteľný filter, ktorý je ľahko čistiteľný. Tento filter zachytáva prach a nečistoty a chráni motor, čo zaisťuje dlhšiu životnosť fénu.
 • Ionizačná technológia - Rowenta sušiče vlasov sú vybavené ionizačnou technológiou, ktorá produkuje negatívne ióny. Tieto ióny pomáhajú eliminovať statickú elektrinu a zanechávajú vlasy hladké, lesklé a bez krepovatenia.
 • Technológia 3D Volume Booster sa postará o vyšší prietok vzduchu a zdvihnutie objemu vašich vlasov až o 40 %.
 • Funkcia Respect chráni prirodzenú hydratáciu vlasov a udržiava ich povrch hladký a lesklý.
 • Funkcia prúdu chladného vzduchu pre dlhotrvajúci účes.
 • Závesné pútko pre jednoduché odloženie.
 • Skladacia konštrukcia – cestovná sušička na vlasy Rowenta sa vám zmestí, vďaka skladacej konštrukcii aj do menšej tašky.

Rowenta fn s ioniztorom a difuzrom.

16 €
63 €
Všetky filtre

28 produktov

Na objednávku
Rowenta Express Style CF6330F0
Tovar na objednávku
Termín bude upresnený neskôr
37,99 €
Akcia: Kúp teraz za 34,19 €
Rowenta CF634LF0
Ihneď k odoslaniu
Skladom 2 ks.
U Vás už 28.5.
54,89 €
Akcia: Kúp teraz za 49,40 €
Rowenta CV1810F0
Príkon: 1990 W, počet teplôt: 2, počet rýchlostí: 2, studený vzduch, farba: čierna
Ihneď k odoslaniu
Skladom 4 ks.
U Vás už 28.5.
19,90 €
Akcia: Kúp teraz za 17,91 €
Rowenta SF1810F0
Žehlička na vlasy, 2 nastavenie teploty 180 ° C-210 ° C
Ihneď k odoslaniu
Skladom viac ako 5 ks.
U Vás už 28.5.
21,99 €
Akcia: Kúp teraz za 19,79 €
Zobraziť ďalších 4
last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.