ot./min, premenlivé otáčky, 3 výmenné brusné dosky

Vibračná brúska FIELDMANN FDB 200221-E
- vibračná brúska 3v1
- jednoduchá výmena brúsnych dosiek
- regulovateľné otáčky 7 000 – 12 000 za minútu
- príkon 200 W
- odnímateľná nádoba na prach

Silný výkon, precízny výsledok
Vďaka vibračnej brúske FDB 200221-E kvalitnej českej značky FIELDMANN s možnosťou regulácie otáčok veľmi ľahko a pohodlne zbrúsite povrchy do hladka, zatiaľ čo zásluhou ergonomickej rukoväte vám pôjde brúsenie príjemne od ruky. Jej integrovanú odsávaciu nádobu na prach je možné ľahko odňať a vyčistiť, pričom po odložení prístroja ani nebude poznať, že ste práve vyšli z dielne. Ľahko si tiež vymeníte brúsnu dosku podľa svojich domácich potrieb – na výber máte hneď z troch rôznych tvarov – a vďaka suchému zipsu jednoducho nasadíte aj príslušný brúsny papier. Príkon o 200 W a pohodlné ovládanie robí z brúsky FIELDMANN FDB 200221-E majstra všetkých dokonale, rýchlo a precízne zbrúsených plôch.
Vibračná brúska 3v1
Napätie 230 V/50 Hz
Príkon 200 W
Otáčky na prázdno: 7000-12000 ot./min
Premenlivé otáčky
3 výmenné brusné dosky
| Typ prístroja | Vibračná brúska |
|---|
| Pohon | Elektromotor |
|---|
| Počet kmitov za minútu | 22000 |
|---|---|
| Dĺžka brúsnej plochy | 184 mm |
| Brúsna doska | 3 in 1 |
| Upínanie papiera | Suchý zips |
| Rukoväť | Ergonomická |
| Otáčky | 12000 ot/min |
| Príkon | 220 W |
|---|
| Napájanie | Zo siete |
|---|
| Farba | Zelená |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.