- príkon 170 W
- plynulá regulácia otáčok
- veľkosť skľučovadla: 1,6 až 3,2 mm
- 40 ks príslušenstva
- hmotnosť 0,60 kg
Elektrická modelárska brúska, príkon: 170 W, rýchlosť bez zaťaženia 10000-36000 ot./min, veľkosť skľučovadla 0,8-3,2 mm, 40 ks príslušenstva

Modelárska brúska Fieldmann FDMB 200160-E

Praktická brúska pre precíznu prácu
Modelárska brúska Fieldmann FDMB 200160-E je praktický nástroj pre precíznu prácu v dielni. V štýlovej zelenej farbe osloví nejedného hobby nadšenca a majstra, ktorý si potrpí na najmenší detail. Príjemne sa drží a ľahko v nej vymeníte pracovné nástavce. Tým vám zaisťuje maximálny komfort pri práci na drobných alebo ťažko dosiahnuteľných plochách.

Do posledného detailu
Brúska ponúka príkon 170 W s možnosťou regulácie otáčok v rozmedzí 10 000 až 36 000 ot/min. V kombinácii so 40 kusmi príslušenstva zaručuje nástroj široké využitie pre jemnú prácu s perfektným detailom.
Všeobecné
| Typ prístroja | Modelárska brúska |
|---|
Výkon
| Pohon | Elektromotor |
|---|
Vlastnosti
| Minimálny priemer skrutkovača | 8 mm |
|---|---|
| Maximálny priemer skrutkovača | 32 mm |
| Vlastnosti | Regulácia otáčok |
| Rukoväť | Ergonomická |
| Otáčky | 36000 ot/min |
Energetické parametre
| Príkon | 160 W |
|---|
Napájanie
| Napájanie | Zo siete |
|---|
Farba
| Farba | Zelená |
|---|
4,5 z 5
hodnotilo celkom
11 overených zákazníkov
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.