- batéria 3,6 V / 800 mAh
- nabíjanie pomocou USB-C konektora
- prepínač smeru otáčok
- integrované LED svetlo
- indikátor stavu nabitia
Aku skrutkvač , batéria 3,6 V 800 mAh Li-Ion, rýchlosť 280 ot./ min.krútiaci moment 3 N.m
Zľavový kupón

Aku skrutkovač FIELDMANN FDS 10103

Moderné náradie pre skvelé výsledky
Aku skrutkovač Fieldmann FDS 10103-A je ideálnym riešením pre jemnú mechaniku či precíznu prácu s elektronikou. V dielni oceníte jeho výkon 280 ot./min a možnosť prepnutia smeru otáčania. Li-Ion batéria s kapacitou 800 mAh a napätím 3,6 V zaisťuje, že skrutkovač bude pripravený k použitiu kedykoľvek ho budete potrebovať. Tomu pomáhá i rýchle dobíjanie za pomoci USB-C kábla. Indikátor nabitia batérie a LED svetlo poskytujú presnosť a komfort, ktoré od moderného náradia očakávate.
3,6 V / 800 mAh Li-Ion
Rýchlosť 280 ot./min.
Krútiaci moment 3 N.m
Prepínač smeru otáčok
LED osvetlenie
LED indikácia nabíjania batérie
Doba nabíjania 1 h
USB kábel
Hmotnosť 0,16 kg
| Typ prístroja | Skrutkovač |
|---|
| Napätie batérie | 3,6 V |
|---|---|
| Typ batérie | Li-Ion |
| Pohon | Akumulátor |
|---|---|
| Otočná rukoväť | Nie |
| Soft grip | Nie |
| Bezpečnostný spínač | Nie |
|---|---|
| Počet bitov v balení | 2 |
| Rýchloupínacie skľučovadlo | Nie |
| Vodováha | Nie |
| Funkcia | Skrutkovanie/Odskrutkovanie, Skrutkovanie |
|---|---|
| Indikácia nabitia | Áno |
| Osvetlenie | LED |
| Doba nabíjania | 1,0 h |
|---|
| Výška | 4,00 cm |
|---|---|
| Šírka | 4,00 cm |
| Hĺbka | 17,80 cm |
| Farba | Zelená |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.