Záhradné kreslo 2 ks, nosnosť do 120kg, polohovateľné s lakťovými opierkami z polywoodu, 7 polôh nastavenia sklonu chrbtovej opierky, vhodné na vonkajšie aj vnútorné použitie, materiál hliník
159,00 €
129,27 € bez DPH
79,50 €/kus
Ďalšie možnosti financovania
Polohovateľné kreslo s lakťovými opierkami z polywoodu 2 ks
7 polôh nastavenia sklonu chrbtovej opierky
Rozmery: 105 x 55 x 45 cm
Výška sedacej plochy: 44 cm
Výplň z odolnej syntetickej textílie s výplňou
Materiál: hliník
Farba rámu: čierna
Nosnosť do 120kg
Vhodné na vonkajšie aj vnútorné použitie
Nevyžaduje žiadnu zvláštnu údržbu
7 polôh nastavenia sklonu chrbtovej opierky
Rozmery: 105 x 55 x 45 cm
Výška sedacej plochy: 44 cm
Výplň z odolnej syntetickej textílie s výplňou
Materiál: hliník
Farba rámu: čierna
Nosnosť do 120kg
Vhodné na vonkajšie aj vnútorné použitie
Nevyžaduje žiadnu zvláštnu údržbu
Všeobecné
| Typ prístroja | Záhradné kreslo |
|---|
Určenie
| Použitie | Vnútorné a vonkajšie |
|---|
Vlastnosti
| Rozkladací | Nie |
|---|---|
| Polohovateľnosť | Áno |
Vzhľad a dizajn
| Materiál | Hliník |
|---|---|
| Poťahy sú súčasťou | Nie |
Rozmery a hmotnosť
| Výška | 105,00 cm |
|---|---|
| Šírka | 55,00 cm |
| Hĺbka | 45,00 cm |
| Hmotnosť | 8,5 kg |
5 z 5
hodnotili celkom
2 overení zákazníci
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.