Záhradný stôl, rozmery 90 x 90 x 74 cm, stolová doska potiahnutá fóliou v drevenom prevedení, určený na vonkajšie aj vnútorné použitie, použité materiály nevyžadujú žiadnu údržbu
Zľavový kupón
PLANEO DAYS
119,00 €
96,75 € bez DPH
Ďalšie možnosti financovania
Rozmery 90 x 90 x 74 cm
Doska stola potiahnutá fóliou v dizajne dreva
Určené na vonkajšie aj vnútorné použitie
Použité materiály nevyžadujú žiadnu údržbu
Doska stola potiahnutá fóliou v dizajne dreva
Určené na vonkajšie aj vnútorné použitie
Použité materiály nevyžadujú žiadnu údržbu
Všeobecné
| Typ prístroja | Záhradný stôl |
|---|
Určenie
| Použitie | Vnútorné a vonkajšie |
|---|
Vlastnosti
| Rozkladací | Nie |
|---|
Výbava
| Otvor pre slnečník | Nie |
|---|
Rozmery a hmotnosť
| Výška | 74,00 cm |
|---|---|
| Šírka | 90,00 cm |
| Hĺbka | 90,00 cm |
| Hmotnosť | 15,2 kg |
Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.