Elektrická reťazová píla Fieldmann FZP 2030-E, príkon 2 400 W, dĺžka pílovej lišty 16"/405 mm, delenie reťaze 3/8", šírka vodiacej drážky 1,3 mm
Odporúčané služby
Zľavový kupón

Reťazová píla Fieldmann
FZP 2030-E
Elektrická reťazová píla Fieldmann FZP 2030-E s vysokým príkonom a kvalitnou lištou OREGON.

Výkonná a spoľahlivá práca
Príkon 2400 W
Dĺžka lišty 405 mm
Rýchloupínací systém
Elektrická reťazová píla Fieldmann FZP 2025-E s rýchloupínacím systémom disponuje príkonom 2 400 W a kvalitnou lištou OREGON s dĺžkou 405 mm. Robustné kovové prevody zabezpečujú dlhú životnosť a efektívnu prácu.

Jednoduchá a bezpečná manipulácia
Hmotnosť 5,5 kg
Bezpečnostná brzda
Ergonomická rukoväť
Ergonomická rukoväť píly poskytuje pohodlné uchopenie a kontrolu. Bezpečnostná brzda reťaze zaručuje bezpečnú prácu, s hmotnosť 5,5 kg vrátane lišty a reťaze je táto píla ľahko ovládateľná.
Príkon: 2 400 W
Dĺžka pílovej lišty: 16" / 405 mm
Rýchloupínací systém: Lišty a reťaze
Bezpečnostná brzda reťaze
Automatické olejové čerpadlo
Delenie reťaze: 3/8´
Šírka reťazovej drážky: 1,3 mm
Hmotnosť: 5,5 kg s lištou a reťazou
V balení: Reťazová píla, 16" lišta, reťaz, kryt lišty, návod
| Typ prístroja | Reťazová píla |
|---|
| Pohon | Elektromotor |
|---|---|
| Rýchlosť reťaze | 13 m/s |
| Pohon | Sieť 230 V |
|---|---|
| Objem olejovej nádrže | 170 ml |
| Delenie reťaze | 3/8'' |
| Typ lišty | Fieldmann |
| Typ reťaze | Fieldmann |
| Oporné zuby | Oceľ |
| Bezpečnostný spínač | Áno |
|---|---|
| Antivibračný systém | Nie |
| Bezpečnostný vypínač | Áno |
|---|---|
| Automatické mazanie oleja | Áno |
| Rýchle napínanie reťaze | Áno |
| Príkon | 2400 W |
|---|
| Šírka hnacích článkov | 1,3 mm |
|---|---|
| Šírka vodiacej drážky | 1,3 mm |
| Dĺžka lišty | 40 cm |
| Hmotnosť | 5,3 kg |
| Farba | Čierna/Zelená |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.





