Benzínová reťazová píla Fieldmann FZP 5816-B, výkon 2,4 kW, motor 2-taktný 58cc, jednovalec chladený vzduchom, objem palivovej nádrže 550 ml
Odporúčané služby
Ďalšie možnosti financovania

Benzínová píla Fieldmann
FZP 5816-B
Benzínová reťazová píla Fieldmann s vysokým výkonom a robustným dizajnom pre náročné úlohy.

Silný motor pre efektívne rezanie
Výkon 2,4 kW
Motor 2-taktný 58cc
Lišta 405 mm
Benzínová reťazová píla Fieldmann s 2-taktným jednovalcom a výkonom 2,4 kW poskytuje silný výkon pre prerezávanie kríkov, výrub stromov a prípravu palivového dreva. Dĺžka lišty 405 mm a automatické mazanie zabezpečujú efektívny rez.

Dlhá práca bez prerušenia
Palivová nádrž 550ml
Olejová nádrž 260ml
Ergonómia
Vďaka palivovej nádrži s objemom 550 ml a olejovej nádrži s objemom 260 ml nemusíte často prerušiť prácu na doplnenie paliva. Antivibračné prvky a ergonomický dizajn zabezpečujú pohodlné používanie.
Typ motora: 2-taktný jednovalec 58,0 cm³
Výkon motora: 2,40 kW
Váha (bez lišty a reťaze): 6,0 kg
Dĺžka lišty: 405 mm
Objem palivovej nádrže: 550 ml
Pomer palivovej zmesi (olej/palivo): 1:40
Nastaviteľné automatické mazanie reťaze
Kapacita olejovej nádrže: 260 ml
Rozteč reťaze: 0,325"
Šírka vodiacej drážky: 1,5 mm
Deklarovaná úroveň hluku: 113 dB (A)
| Typ prístroja | Reťazová píla |
|---|
| Pohon | Benzín |
|---|---|
| Objem motora | 58,0 cm3 |
| Sila motora | 2,40 kW |
| Objem benzínovej nádrže | 0,6 l |
|---|---|
| Objem olejovej nádrže | 260 ml |
| Delenie reťaze | .325'' |
| Typ lišty | Fieldmann |
| Typ reťaze | Fieldmann |
| Oporné zuby | Oceľ |
| Bezpečnostný spínač | Áno |
|---|---|
| Antivibračný systém | Áno |
| Bezpečnostný vypínač | Áno |
|---|---|
| Automatické mazanie oleja | Áno |
| Rýchle napínanie reťaze | Áno |
| Šírka vodiacej drážky | 1,5 mm |
|---|---|
| Dĺžka lišty | 40 cm |
| Výška | 26,50 cm |
| Šírka | 23,50 cm |
| Hĺbka | 41,00 cm |
| Hmotnosť | 6,0 kg |
| Farba | Čierna/Zelená |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.





