- elektrický pohon s príkonom 450 W
- teleskopická rukoväť s maximálnou dĺžkou 250 cm
- lišta s dĺžkou 46 cm
- 8 možných pozícií uhla reznej hlavy
- ramenný popruh
- hmotnosť 3,7 kg
Odporúčané služby
Zľavový kupón

Teleskopický prerezávač Fieldmann FZP 6005-E

Jednoduchá úprava vetiev
Fieldmann FZP 6005-E s elektrickým pohonom s príkonom 600 W slúži na prerezávanie a úpravu vetiev, ktorých cieľom je zaistenie zdravých a statných stromov. S teleskopickou rukoväťounastavením na dĺžku až 250 cm a lištou s dĺžkou 46 cm sa hravo postaráte o zeleň po celej vašej záhrade . Prácu vám značne uľahčí aj možnosť nastavenia uhla reznej hlavy na 8 pozícií, ktorá poskytuje dostatok variability na porezanie aj horšie dostupných vetiev.

Pohodlné použitie
Teleskopický prerezávač Fieldmann FZP 6005-E s hmotnosťou 3,7 kg je vybavený mäkčeným poťahom narukoväte, ktorý poskytne vašim rukám dostatočné pohodlie počas celého pracovného procesu. V balení nájdete tiež ramenný popruh slúžiaci na jednoduchšiu manipuláciu a ochranný kryt na lištu pre vyššiu bezpečnosť pri ukladaní.
Teleskopický prerezávač
Príkon: 600 W
Nastaviteľný uhol reznej hlavy - 3 pozície
Lišta a reťaz OREGON
Dĺžka lišty: 25 cm
Teleskopická rukoväť: 220 - 290 cm
Mäkčený poťah rukoväti
Ramenný popruh súčasťou balenia
Hmotnosť: 3,80 kg
| Typ prístroja | Elektrický prerezávač |
|---|
| Pohon | Elektromotor |
|---|
| Pohon | Sieť 230 V |
|---|---|
| Delenie reťaze | 3/8'' |
| Bezpečnostný spínač | Áno |
|---|---|
| Antivibračný systém | Nie |
| Bezpečnostný vypínač | Áno |
|---|---|
| Automatické mazanie oleja | Áno |
| Rýchle napínanie reťaze | Áno |
| Príkon | 600 W |
|---|
| Dĺžka lišty | 25 cm |
|---|---|
| Hmotnosť | 3,8 kg |
| Farba | Čierna/Zelená |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.