Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Fixed 2× USB-A 15W bez kábla FIXCC15 biely

nabíjací adaptér do automobilu, 2 x USB port, Smart Rapid Charge-nabíjačka sama rozpozná a dodá potrebnú energiu, celkový výkon 15 W, vstupné napätie 12/24 V, vhodné pre osobné aj nákladné automobily, svietiaca modrá LED dióda indikuje stav nabíjania, zabudovaná ochrana proti skratu a prepólovaniuZobraziť celý popis

Strážiť zmeny pri produkte
Fixed 2× USB-A 15W bez kábla FIXCC15 biely

Fixed 2× USB-A 15W bez kábla FIXCC15 biely

Praktický nabíjací adaptér FIXED pre dobíjanie vášho telefónu alebo iného zariadenia počas jazdy autom. Adaptér slúži pre dobíjanie cez zásuvku zapaľovača vo vašom vozidla, hodí sa pre osobné i nákladné automobily. Dvojica USB portov umožní pripojiť a nabíjať dve zariadenia súčasne a ušetrí tak váš čas. Vďaka špeciálnej technológii Smart Rapid Charge nabíjačka sama rozpozná potrebnú energiu pre vaše zariadenie a dodá mu až 15W. Štýlovým dizajnom nabíjačka skvele zapadne do interiéru vozidla. S nabíjacím adaptér FIXED nemusíte mať obavy, že vám na cestách dôjde energia vo vašom telefóne, tablete, GPS alebo inom zariadení.

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.