Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Fixed 2× USB-A 15W/Lightning kábel FIXCC15 biely

set nabíjacieho adaptéra do automobilu, konektory adaptéra: 2 x USB port, konektory kábla: USB/Lightning, Smart Rapid Charge-nabíjačka sama rozpozná a dodá potrebnú energiu, MFI certifikácia (made for iPhone/iPad/iPod), výstup: 15,5 W, 5V/3,1A, vstupné napätie 12/24 V, vhodné pre osobné aj nákladné automobily, zabudovaná ochrana proti skratu a prepólovaniu, dĺžka kábla 1mZobraziť celý popis

Praktický set nabíjacieho adaptéra a Lightning kábla FIXED pre dobíjanie vášho smartfónu alebo iného zariadenia počas jazdy autom. Adaptér slúži pre dobíjanie cez zásuvku zapaľovača vo vašom vozidla, hodí sa pre osobné i nákladné automobily. Dvojica USB portov umožní pripojiť a nabíjať dve zariadenia súčasne a ušetrí tak váš čas. Vďaka špeciálnej technológii Smart Rapid Charge nabíjačka sama rozpozná potrebnú energiu pre vaše zariadenie a dodá mu až 15W. Štýlovým dizajnom nabíjačka skvele zapadne do interiéru vozidla. Bezchybnú spoluprácu s Apple zariadeniami zaručí certifikácia PFI (made for iPhone/iPad/iPod). S nabíjacím adaptér FIXED nemusíte mať obavy, že vám na cestách dôjde energia vo vašom telefóne, tablete, GPS alebo inom zariadení.

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.