Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Fixed FIXCC18-C-WH Autonabíjačka USB

nabíjací adaptér do automobilu s podporou rýchleho nabíjania, USB-C port s podporu Power Delivery (PD), vhodné pre najnovšie telefóny a tablety Apple, Samsung, Xiao a ďalších výrobcov, celkový výstup 18 W, kompaktné rozmery, určená pre sieťové zásuvky EÚ,výrobok spĺňa všetky zákonné a bezpečnosťou normy pre SRZobraziť celý popis

Strážiť zmeny pri produkte
Fixed FIXCC18-C-WH Autonabíjačka USB

Fixed FIXCC18-C-WH Autonabíjačka USB

Autonabíjačka FIXED sa postará o rýchle a bezpečné nabíjanie vášho moderného smartphonu, tabletu alebo ďalšej elektroniky počas jazdy autom. Slúži na nabíjanie cez konektor cigaretového zapaľovača v osobnom i nákladnom automobile. Vďaka USB-C portu s podporou Power Delivery dokáže doplniť energiu pre kompatibilné zariadenia s celkovým výkonom až 18W a výrazne tak skráti čas nabíjania oproti klasickým nabíjacím adaptérom. Je preto ideálny pre nabíjanie najmodernejších smartphonov a tabletov značky Apple, Samsung, Xiao a ďalších. Adaptér sám rozpoznápozná pripojené zariadenie a podľa toho mu dodá príslušný výkon podľa jeho potrieb. Nabíjanie je tak maximálne bezpečné a nehrozí žiadne prehrievaniu ani prepätia. S rýchlou autonabíjačkou FIXED už nebudete mať strach, že vám na cestách autom dôjde energia vo vašom mobilnom zariadení.

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.