Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Fixed FIXIC-FLEXM-BK držiak mini

Miniatúrny magnetický držiak telefónu na palubnú dosku v automobile, umožnia používať telefón vo vozidle pohodlne a bezpečne, extra silné neodymové magnety zabezpečia 100% stabilitu telefónu i pri väčších otrasoch, univerzálne prevedenie pre rôzne typy smartphonov, bezpečné uchytenie na palubnej doske pomocou 3M pásky, otočná hlavica držiaku pre nastavenie do ideálneho pozorovacieho uhla, šikovný odnímateľný držiak nabíjacieho kábla, dve ultra tenké kovové doštičky pre inštaláciu na chrbát mobilného telefónu alebo medzi telefón a zadný kryt, český design: Držiaky FIXED Icon boli vyvinuté v spolupráci s predným českým dizajnovým a návrhárskym štúdiom NOVO, obsah balenia: držiak FIXED Icon Flex Mini, držiak kábla, 2 x kovová doštička (priemer 40 mm)Zobraziť celý popis

Strážiť zmeny pri produkte
Fixed FIXIC-FLEXM-BK držiak mini

Fixed FIXIC-FLEXM-BK držiak mini

Miniatúrny magnetický držiak FIXED Icon Mini vyrieši problém, ako používať mobilný telefón v aute pohodlne, ľahko a hlavne bezpečne. Už žiadne zbytočné pokuty za telefón pri uchu, v držiaku Icon Mini bude váš mobil vždy pekne po ruke a na očiach. Oproti klasickým veľkým držiakom šetrí miesto na palubnej doske, neprekáža vo výhľade a nepotrebuje žiadne zložité nastavovanie. Otočná hlavica držiaka navyše umožní natočiť telefón do ideálneho uhla. Používanie magnetického držiaku je intuitívne a návykové. Stačípriložiť telefón k ICON Mini a magnety už sa o všetko postarajú, ani sa nehne. Rovnako ľahko mobil zložíte. FIXED Icon Mini si skrátka zamilujete na prvý pohľad.
Oproti klasickým držiakom FIXED Icon sme verzii Mini vyvinuli tak, aby držiak čo najmenej prekážal na palubnej doske a napriek tomu si ponechal extra silnú schopnosť uchytenie telefónu pomocou neodymových magnetov. Vymysleli sme funkčný a nenápadný dizajn, ktorý nijako nenaruší interiér vášho vozidla. Držiak stačí pomocou extra silnej 3M pásky pripevniť na vhodné miesto na palubnej doske a je pripravený na použitie. Pripravení telefónu je potom rovnako jednoduché. Extra tenkú kovovú doštičku v balení prilepíte na chrbát mobilu, alebo jej môžete vložiť medzi telefón a kryt a všetko je pripravené.
Sadnete do auta, priložíte mobil k Icon-quot;-a môžete vyraziť. Jednoduché a rýchle, jednoduchšie to už byť nemôže. Žiadne zbytočné zdržiavanie zložitým upevňovaním ako u kliešťových držiakov. Presne pre to je magnetický držiak tak obľúbený, šetrí vaše nervy a čas. A navyše aj cenné miesto na palubnej doske. Vďaka otočnej hlavici držiaku si pohodlne nastavíte telefón do správneho uhla tak, aby bol pekne na očiach. Že jazda po našich cestách dokáže občas pekne zatriasť autom, vie každý. A loviť za jazdy telefón vypadnutý z držiaka taky nie je žiadny med. Preto sme náš Icon Mini vybavili extra silnými magnetov pre perfektnú stabilitu. Stačí priložiť telefón k držiaku ao viac sa nestaráte. Proste sa ani nepohne, to vám garantujeme. Môžete pokojne vyraziť aj do terénu. A žiadny strach, magnety ICON Mini neruší mobilný signál, ani neublíži hardvéru vo vnútri vášho smartphonu.
Večné hľadanie kábla od autonabíjačky, ktorý leží zamotaný niekde pod palubovkou. S FIXED Icon tohle nehrozí. Nabíjací kábel si ľahko pripnete do káblového držiaka na podstavci ICON a budete ho tak mať vždy pekne po ruke. A až začne baterka v mobile svietiť červeno, viete kam siahnuť.

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.