Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Fixed FIXMCLI-XL-BK držiak MagClick

Držiak s bezdrôtovým nabíjaním FIXED MagClick XL s podporou uchytenia MagSafe, na sklo alebo palubnú dosku, 15W, čiernyZobraziť celý popis

Strážiť zmeny pri produkte
Fixed FIXMCLI-XL-BK držiak MagClick

Fixed FIXMCLI-XL-BK držiak MagClick

Držiak FIXED MagClick XL s predĺženou nohou vyvinutý priamo pre najnovšie Apple iPhone s funkciou MagSafe vám umožní mať telefón v aute pekne na očiach a zároveň ho pohodlne dobíjať počas jazdy. Vďaka integrovaným magnetom stačí len priložiť telefón k držiaku a pomocou MagSafe sa okamžite sám zaistí. Drží bezpečne a bez problémov vydrží všetky otrasy spôsobené jazdou. Pre rýchle nabíjanie vášho iPhonu je držiak MagClick vybavený vysoko výkonnou cievkou s výkonom 7,5 W a až 15 W pre ostatné chytré telefóny,dokáže tak doplniť energiu v čo najkratšom čase. Držiak je určený na uchytenie pomocou prísavnej základne na sklo aj palubnú dosku. Pomocou otočného kĺbu a nastaviteľného ramena si nastavíte telefón do ideálneho uhla tak, aby bol v prípade potreby pekne na očiach. S držiakom FIXED MagClick bude vaša jazda s telefónom v aute pohodlnejšia a hlavne bezpečnejšia ako kedykoľvek predtým.

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.