Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Fixed FIXMGY-XL-BK univerzálny magnetický držiak Maggy XL

Univerzálny magnetický držiak FIXED Maggy XL pre mobilné telefóny s dlhou prísavkou na sklo alebo palubnú doskuZobraziť celý popis

Strážiť zmeny pri produkte
Fixed FIXMGY-XL-BK univerzálny magnetický držiak Maggy XL

Fixed FIXMGY-XL-BK univerzálny magnetický držiak Maggy XL

Univerzálny magnetický držiak FIXED Maggy XL vyrieši problém s uchytením vášho mobilného telefónu počas jazdy autom. Je navrhnutý tak, aby sa prispôsobil všetkým rôznym typom palubných dosiek aj čelných skiel v osobných autách, dodávkach aj nákladných vozidlách. Vďaka nastaviteľnému sklonu a teleskopickému ramenu s dĺžkou až 17 cm si držiak Maggy XL nastavíte presne podľa svojich potrieb. Držiak funguje na magnetickom princípe a jeho použitie je skutočne jednoduché. Na chrbát vášho telefónu alebo krytu prilepíte pribalený kovový pliešok a po priblížení k držiaku sa telefón sám quot;. Rovnako ľahko ho potom z držiaka zložíte, používanie Maggy XL šetrí váš čas aj nervy. Štyri integrované magnety držia telefón pevne aj pri najväčších otrasoch počas jazdy, zároveň nijako neovplyvňujú signál a funkcie telefónu. Hlavica držiaka je vybavená otočným kĺbom, telefón si tak môžete nastaviť do ľubovoľného uhla tak, aby bol na ceste pekne na očiach. S držiakom FIXED Maggy XL bude vaša jazda s telefónom v aute pohodlnejšia, a hlavne bezpečnejšia ako predtým.

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.