Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Fixed FIXSS-SN-BK Selfie tyč/tripod BLACK

Kombinácia selfie tyče a tripodu, vyrobená z odolnej hliníkovej zliatiny, pre telefóny o šírke 5-9 cm, 4 teleskopické časti ramená s maximálnou dĺžkou 56 cm,

Zobraziť celý popis

Strážiť zmeny pri produkte
Fixed FIXSS-SN-BK Selfie tyč/tripod BLACK

Fixed FIXSS-SN-BK Selfie tyč/tripod BLACK

Teleskopický selfie stick FIXED Snap

Teleskopický selfie stick FIXED Snap s funkciou tripodu je ideálnym doplnkom pre natáčanie videa a robení tých najlepších fotiek. Je vhodná pre mobilné telefóny aj pre akčné kamery a fotoaparáty s 3/4 "závitom.Telo selfie tyče je vyrobené z odolnej hliníkovej zliatiny , po vytiahnutí všetkých štyroch častí sa roztiahne do dĺžky až 56 cm. Roztvárazie kliešte hlavy tyče sú vhodné pre telefóny so šírkou 5-9 cm, kĺb otočný o 360 ° umožní nastaviť telefón alebo akčné kameru do ideálnej polohy, horizontálne aj vertikálne. Pre natáčanie videa alebo fotenie z väčšej vzdialenosti možno selfie tyč vďaka dômyselnej konštrukcii behom chvíľky premeniť na praktický tripod.Spoušť vášho fotoaparátu môžete pohodlne ovládať pomocou Bluetooth ovládacieho tlačidla, ktoré možno oddeliť od tela tyče a používať samostatne až do vzdialenosti 10 metrov.Selfie tyč FIXED Snap je ideálny na výlety i dovolenku, zložená meria len 20 cm a ľahko vojde do brašne alebo do batohu.

Technický popis

Kombinácia selfie tyče a tripodu

Pre mobilné telefóny, akčné kamery a fotoaparáty s 3/4“ závitom

4 teleskopické ramená – maximálna dĺžka 56 cm

Kliešte pre telefóny so šírkou 4–9 cm

Odnímateľná Bluetooth diaľková spúšť

Otočná hlava držiaku o 360°

Kompatibilita: iOS 5.0 a vyššie, Android 4.3 a vyššie

Nosnosť tyče: 1000 g

Materiál: hliníková zliatina

Dosah Bluetooth: 10 m

Typ batérie v diaľkovom ovládaní: CR1632 – 3V

Rozmery: 20,7 × 4,5 × 4,8 cm

Hmotnosť: 151 G

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.