Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Fixed USB-A+C 30W bez kábla čierny

moderný nabíjací adaptér do automobilu, konektory: USB-C %2B USB-A, max. výstup 30W-rýchle nabíjanie aj pre najnovšie smartphony, podpora PD Rapid Charge, na nabíjanie dvoch zariadení súčasne, ideálny pre moderné smartphony, tablety, 13" notebooky, miniatúrne prevedenie-nabíjačka nevyčnieva zo zásuvky zapaľovača, sklápacia úchytka pre ľahké vybratie nabíjačky, vhodné pre osobné vozidlá, motocykle aj nákladné automobily, zabudovaná ochrana proti skratu a prepólovaniu, CE certifikáciaZobraziť celý popis

Strážiť zmeny pri produkte
Fixed USB-A+C 30W bez kábla čierny

Fixed USB-A+C 30W bez kábla čierny

Minimalistická a extra výkonná autonabíjačka novej generácie FIXED s konektormi USB-C a USB-A výstupmi je ideálny doplnok na dobíjanie vašich zariadení počas jazdy autom. Vďaka výstupu až 30W a podpore PD Rapid Charge a Qualcomm Quick Charge 3.0 zvládne bez problémov rýchle nabíjanie moderných smartfónov, ale aj tablety, 13" notebooky, navigácia a rôzne ďalšie príslušenstvo pre cesty autom. Nabíjačka bez problémov zvládne doplniť energiu pre dve zariadenia súčasne. Svojimi miniatúrnymi rozmermi nabíjačka presne zapadne do zásuvky zapaľovača, nijako nevyčnieva a neprekáža na palubnej doske.Je vhodná pre použitie v osobných vozidlách, motocykloch i nákladných automobiloch.Samozrejmosťou je ochrana proti prehrievaniu i skratu.Autonabíjačka FIXED je ideálnym riešením pre pohodlné, rýchle a bezpečné dobíjanie vašich zariadení na cestách.

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.