Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Hoover HC4H7A2TCEX-S

Sušička bielizne Hoover, A++,  tepelné čerpadlo, 7 kg, senzorové sušenie, časové sušenie, 14 programov, KG detektor, odložený štart,  app hOn

Zobraziť celý popis

Hoover-HC4H7A2TCEX-S-SUSICKA-PRADLA_
vykonna-a-ucinna_

Získajte viac funkcií

Synchronizujte svoju práčku so sušičkou Hoover HC4H7A2TCEX-S a získajte tú najlepšiu starostlivosť o svoje odevy. Aplikácia hOn vám navrhne najlepší sušiaci program, prispôsobí ho množstvu a typu tkaniny a zaručí vyšší výkon a efektivitu.

vela-funkcii-a-programov_

Podľa vašich potrieb

Vyberte si z viac ako 40 ďalších cyklov dostupných prostredníctvom aplikácie hOn a upravte ich podľa svojich potrieb, aby ste dosiahli dokonalé výsledky. Budete si tiež môcť ukladať svoje obľúbené programy, pristupovať k doplnkovým informáciám a návrhom a dostávať upozornenia na koniec cyklu sušičky HC4H7A2TCEX-S, aby ste mali všetko pod kontrolou.

extra-funkcie_

Efektivita vo vašich rukách

Získajte najlepšie výsledky sušenia vďaka aplikácii hOn od Hoover. Získajte prístup k extra funkciám a špecifickým programom navrhnutým pre vaše potreby a zlepšujte výkon a efektivitu vašej sušičky. S viacnásobným diaľkovým ovládačom budete tiež môcť ovládať svoj spotrebič, nech ste kdekoľvek, prostredníctvom smartfónu alebo Google Home a Amazon Alexa.

funkcia-scan-to-care_

Správny cyklus Scan to Care

Zabudnite na štítky na oblečenie a chyby pri sušení s inovatívnou funkciou Scan to Care. Stačí odfotiť štítky vašich odevov a aplikácia hOn automaticky rozpozná informácie o sušení a navrhne vám správny cyklus na dosiahnutie najlepšieho výsledku.

s-tepelnym-cerpadlom_

Tepelné čerpadlo

Sušička Hoover HC4H7A2TCEX-S s tepelným čerpadlom funguje podobne ako kondenzačné sušičky. Používa tepelné čerpadlo na opätovné využitie horúceho vzduchu, ktorý sa bežne stráca, a recykluje tento vzduch cez bubon. Toto opätovné využitie energie robí zo sušičiek s tepelným čerpadlom najúčinnejší typ sušičiek.

uzka-susicka_

Kompaktné rozmery

Už si nemusíte vybrať medzi ušetrením miesta a výkonom. Teraz môžete mať oboje, a to vďaka novým úzkym (slim) sušičkám. Sušička HC4H7A2TCEX-S spadá do energetickej triedy A++ a s kapacitou 7kg poskytuje maximálnu starostlivosť o vašu bielizeň. To všetko v hĺbke iba 46,5 cm.

starostlive-susenie_

Hygienická starostlivosť

Sušička Hoover neutralizujte hlavné alergény a zbavuje sa roztočov, chlpov od domácich maznáčikov, peľu a zvyškov práškových pracích prostriedkov bez toho, aby ste zaťažovali vlákna vášho odevu. To je možné, vďaka špeciálnemu systému, ktorý kombinuje riadenie teploty, času a pohyby bubna, aby vaša bielizeň bola hygienicky čistá.

zmiesane-susenie_

Kombinované sušenie tkanín

Nebojte sa zmiešať syntetiku s bavlnenými tkaninami, pretože vaše sušička vie, ako s nimi zaobchádzať. Akonáhle je jeden druh tkanín vysušený, dostanete upozornenie, aby ste ich mohli vytiahnuť von a pokračovať ďalej v procese sušenia.

s-tepelnym-cerpadlom_

Neplytvajte vodou s Aquavision

Nový dizajn nádoby na vodu Aquavision ponúka lepšiu kontrolu hladinu vody a ľahké vylievanie. Nádobku možno ľahko vybrať a vrátiť do tela sušičky HC4H7A2TCEX-S. Jedná sa o originálne príslušenstvo spoločnosti Hoover, vďaka ktorému ušetríte energiu, vodu a čas.

system-riadenia-teploty_

Najjemnejšia starostlivosť

Aj najchúlostivejšie tkaniny, ako je vlna a kašmír, si vďaka jemnému a presnému pohybu a sofistikovanému systému riadenia teploty, zachovajú svoju prirodzenú mäkkosť - certifikované Woolmark.

 

Nieviete sa rozhodnúť pri výbere sušičky?

V našom článku sa dočítate aké sú rozdiely medzi jednotlivými typmi sušičiek, a na ktoré dôležité parametre by ste nemali pri výbere zabudnúť. 


Technická špecifikácia
Typ sušičky: Slim
Vstavaný / Voľne stojace: Voľne stojaca
Bavlna kapacita (kg): 7
Konektivita: Pokročilé diaľkové ovládanie a ďalší obsah (Wi-Fi + BLE)
Aplikácia IoT: hOn
Materiál bubna: Nerez
Objem bubna (l): 99
Pozícia nádržky: Nádoba vo dverách
Elektronika: 5D
Napätie (V): 220-240
Nastaviteľné nohy: Áno
Typ zástrčky: Schuko
Základná farba: Biela
Farba / Materiál dverí: Chrómovaná
Dvere: Priehľadné so zásobníkom Easy Case

Programy a funkcie

  • Woolmark
  • Odložený štart (až 24h)
  • Ukazovateľ konca cyklu

Výkon
Energetická trieda - NEW (2010/30 / EC): A++
Ročná spotreba energie: 212
Trieda účinnosti kondenzácie (z G na A, ako min ako max): B
Spotreba energie elektrický fén, plný úväzok - NEW (2010/30): 1,8
Spotreba energie elektrická sušička, čiastočné zaťaženie - NEW (2010): 0,9

Rozmery
Výška s vrchnou doskou (mm): 850
Šírka produktu (mm): 596
Hĺbka (mm): 465
Výška s obalom (mm): 890
Šírka s obalom (mm): 650
Hĺbka s obalom (mm): 525
Hmotnosť s obalom (kg): 39
Čistá hmotnosť (kg): 37,5

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.