Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Hoover HW4 37AMBS/1-S

4,8
3 hodnotení
3 recenzie

Úzka práčka s kapacitou 7 kg bielizne, energetická trieda A, max. Otáčky 1.300 ot / min, invertorový motor Eco Power, funkcia Scan to Care v mobilnej aplikácii, hĺbka 45 cm

Zobraziť celý popis

Hoover HW4 37AMBS/1-S, biela

práčkou Hoover HW4 37AMBS/1-S bude starostlivosť o oblečenie jednoduchšia než kedykoľvek predtým. Prostredníctvom Wi-Fi a Bluetooth práčku jednoducho prepojíte so svojím smartfónom a potom už si budete užívať bohaté možnosti ovládania na diaľku. V mobilnej aplikácii hOn je možné skontrolovať si stav práčky, získavať údaje o spotrebe v reálnom čase alebo sa nechať inšpirovať zaujímavými tipmi ohľadom odstraňovania škvŕn. Všetko potrebné je samozrejme možné nastaviť aj pomocou klasického ovládacieho panelu s otočným voličom. Prehľad si zachováte vďaka digitálnemu displeju.

Ešte pohodlnejšie pranie

S práčkou Hoover HW4 37AMBS/1-S už nikdy nebudete musieť študovať štítky na oblečení. V aplikácii hOn je dostupná funkcia Scan to Care, s pomocou ktorej si zaobstaráte fotografie štítkov z oblečenia. Aplikácia si k nim uloží všetky pokyny na pranie a navrhne vám optimálny program. Vďaka tomu prípravou odevov na pranie strávite ešte menej času. V ponuke spotrebiča nájdete kompletnú sadu 9 starajúcich sa cyklov. Môžete tiež využiť odloženie štartu až o 24 hodín. Plne si tak prispôsobíte, kedy sa má práčka pustiť do akcie.

Vždy optimálny výkon

Voľne stojaca práčka s predným plnením ponúka kapacitu až na 7 kg bielizne. Systém All in one je schopný odevy vyprať za kratšiu dobu a zároveň usporiť energiu. Vytvorená emulzia vody a čistiaceho prostriedku je schopná preniknúť hlboko do vlákien, a tak odstrániť všetky škvrny aj pri nižších teplotách. Vďaka invertorovému motoru novej generácie Eco Power sa môžete spoľahnúť na stále rovnako vysoký výkon aj po rokoch používania. Optimalizácia odstredenia zabezpečí zníženie vibrácií aj skrátenie celkovej doby prania. 

Skenovanie štítkov a virtuálny šatník

Šatník vo vašom mobile? Virtuálny určite, s funkciou Scan to Care môžete štítky na bielizeň hodiť za hlavu. Odfoťte si oblečenie a zadajte všetky pokyny na pranie. Ostatné už môžete nechať na aplikácii, tá vyberie ten najlepší prací program, ktorý váš odev vyperie so všetkou starostlivosťou.

Systém Power Care

Namixuje vodu a čistiaci prostriedok do takej formy, ktorá sa ľahšie dostane do vlákien a odstráni aj odolné škvrny pri nízkych teplotách.

Inteligentné pranie

Aplikácia hOn ponúka viac ako 40 ďalších cyklov, ktoré poskytnú starostlivosť na mieru konkrétnemu odevu alebo typu látky. Alebo si naprogramujte aktualizácie údržby práčky a dostanete návrhy ohľadom dokonalého nastavenia čistiaceho prostriedku. Tiež získate údaje o spotrebe, vďaka ktorým môžete zvýšiť efektivitu prania a znížite plytvanie energiami a vodou.

KG mode plus

Vďaka funkcii KG mode plus práčka prispôsobí množstvo prostriedku, vody i celkové pranie aktuálnemu množstvu náplne. Tým zaistí vyššiu účinnosť prania až o 60 %.

9 pracích programov

K dispozícii vám bude 9 cyklov, ktoré vaše oblečenie šetrne a starostlivo vyperú.

Technológia Active Balance

Najlepšie výsledky odstreďovania dosiahne práčka s pomocou technológie Active Balance. Vďaka tomu zníži vibrácie a skráti celkovú dobu prania.

 


Hĺbková hygiena 60 °C

S týmto programom odstránite z vašej bielizne alergény a baktérie. Vysoká teplota 60 °C počas viac ako 20 minút a predĺžená fáza oplachovania zabezpečí čistenie bielizne do hĺbky a tým jej dezinfekciu.

 • Práčka HOOVER ponúka vysoký výkon a perfektnú účinnosť
 • Bezkefový motor pracuje s permanentnými magnetmi a znižuje vibrácie
 • Práčku plnenú spredu HOOVER HW4 37AMBS/1-S možno pohodlne ovládať pomocou šikovnej aplikácie hOn
 • Šetrí spotrebu vody a energie
 • HOOVER ponúka 9 ošetrujúcich pracích cyklov
 • Aplikácia vám pomôže vybrať ten najvhodnejší cyklus
 • Parná funkcia na hygienicky čistú bielizeň
 • Hlasoví asistenti na jednoduchú komunikáciu s práčkou HOOVER
 • Náplň práčky predstavuje 7 kg
 • Spadá do energetickej triedy A (- 30 %)
 • Prehľadný dotykový digitálny displej

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.